צילום: פלאש 90

כחלון במתקפה על יאיר לפיד: "כשהיית שר אוצר לא נתת לקשישים אגורה"

בהקלטות שפורסמו הבוקר נשמע שר האוצר תוקף בחריפות את יו"ר 'יש עתיד' במהלך מפגש עם פעילים לקראת חג הפסח. "בקדנציה הקודמת קנו שש דירות לדיור הציבורי. אנחנו קנינו 6000. אתם יודעים מי מבקר אותנו? אותה מפלגה שרכשה שש דירות בקדנציה"

כחלון נגד לפיד: בהקלטות שפורסמו הבוקר ב'כאן רשת ב' נשמע שר האוצר, משה כחלון, תוקף בחריפות את התקשורת ואת מפלגת 'יש עתיד' במהלך מפגש עם פעילי מפלגתו לקראת חג הפסח.

"שימו לב לצביעות. איפה הולכת התקשורת? אני לא מרגיש רדוף, אבל רודפים אותנו. ועדיין אני לא מרגיש רדוף…התקשורת הולכת עם האופוזיציה, עם המבקרים. נתנו שבעה מיליארד שקלים לקשישים, ובמקביל היה פה איזה עדכון, הצמדה טכנית, לפני שנה, שזה לא היה קשור לתוספות. אבל זה לא מנע מעיתון גדול לעשות מזה כותרת ראשית. שילמנו על זה ותוקפים אותנו על זה, אבל זה שקר וכזב", אמר כחלון.

על יאיר לפיד: "הרבה יותר קל להיות פעיל במפלגה באופוזיציה. זה נקרא מפלגת המבקר. כל הזמן אומרים 'למה ככה ולמה ככה ולמה ככה'. אם רוצים להתעסק עם הבנקאים, את זה יעשה כחלון. ואז שואלים, 'אבל למה הגבלת את השכר ל-2.5 ולא ל-2.4?'. אבל כשאתה היית שר אוצר – קיבלו שבעה מיליון. ו'למה נתת לקשישים ככה ולא ככה?'. אבל כשאתה היית שר אוצר – לא נתת להם אגורה. חברים, בקדנציה הקודמת קנו שש דירות לדיור הציבורי. אנחנו קנינו 6000. אתם יודעים מי מבקר אותנו? אותה מפלגה שרכשה שש דירות בקדנציה".

2 תגובות

מה, שכחת שאתה ספרדי ?! ( … הכל טוב ויפה עד ההצלחה…)

אבל הוא דואג להם שיוכלו לבקר את הנכדים בשבת

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *