צילומים: פלאש 90

עורך הדין של משפחת נתניהו הגיש תלונה במח"ש על הדלפות

עורך הדין יוסי כהן, פרקליטם של משפחת נתניהו הגיש תלונה למחלקה לחקירת שוטרים בדרישה לחקור את ההדלפות מהחקירה אותן הגדיר "הדלפות מגמתיות וכוזבות לאמצעי התקשורת".

פרקליטם של בני משפחת נתניהו, עו"ד יוסי כהן, הגיש היום (רביעי) תלונה למחלקה לחקירות שוטרים במשרד המשפטים בגין "הדלפות מגמתיות וכוזבות לאמצעי התקשורת".

בכתב התלונה כותב עו"ד כהן "ביום רביעי נחקרו מרשיי רעיית ראש הממשלה, הגברת שרה נתניהו, ובנה יאיר נתניהו בפני חוקרי יחידת להב 433 ברשות לניירות ערך. מיד לאחר סיום החקירה החל מחול שדים שקרי, מתוזמן ומתוזמר סביב חקירתם בכלי התקשורת השונים. שעות ספורות לאחר סיום החקירה החלו להתפרסם באתרי החדשות טענות כוזבות, מסולפות ומעוותות על אודות דברים שנאמרו על ידי מרשיי בחקירה ובתוך זה חלקי ציטוטים מדברים שאכן נאמרו בחקירה ואשר היו ידועים רק לחוקרים ולמרשיי".

עוד כתב למח"ש כי "במהלך חקירתה הקודמת של מרשתי, הודלף כי היא נחקרת באזהרה ומפכ"ל המשטרה הפנה אצבע מרשיעה כלפי מרשתי, בטענה שההדלפה נעשתה על ידה במהלך הפסקה בחקירתה ולאחר שחוקרי המשטרה הזהירו אותה בפתח חקירתה. מדובר בטענה מגוכחת. העובדה שמרשתי עומדת להיחקר באזהרה פורסמה באמצעי התקשורת לפחות ארבעה ימים לפני מועד חקירתה. מה גם שהיא נמסרה אליי טלפונית יום לפני כן על ידי סגן-ניצב צחי בן חמו".

עו"ד יוסי כהן טוען כי בהדלפות אלה עברו חוקרי המשטרה עבירות על סעיפים לחוק העונשין של מסירת ידיעה סודית, גילוי בהפרת חובה וגילוי בהפרת אמון. "נוכח האמור לעיל, אנו מבקשים מכם כי תחקרו את העבירות שבוצעו ותבדקו מי הדליף את המידע הכוזב שמצא את דרכו לתקשורת. בהזדמנות זו אבקש את תשובותיכם לגבי תלונות קודמות שהגשתי לאחר חקירותיה הקודמות של מרשתי".

"נגיש תלונה במח"ש על הדלפות מתוך החקירות"

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *