אם אתם מבקשים להרחיב אופקים בתחומי ההשקעות והרווחים, שואפים להכיר מקרוב אנשים, חידושים ורעיונות? הכנס הזה מיועד בדיוק עבורכם. אה, ואתם גם יכולים לזכות בטיסה זוגית לניו-יורק

גם אתם רוצים לדעת מהם הסודות של היזמים ואנשי העסקים המצליחים בתחומם? אם אתם מתעניינים בעתיד הכלכלי שלכם ורוצים שהוא יהיה איתן?, הכנס הזה בדיוק בשבילכם

הנכם מוזמנים לכנס לחדשנות כלכלית ייחודי מסוגו שמקיימת קבוצת 'בסדנו', במסגרתו יופיעו מיטב המרצים והמקצוענים בתחום הסטארט-אפים וכן מומחים לזיהוי פוטנציאל של השקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל. המרצים ישתפו מניסיונם העשיר כיצד ביצעו את הקפיצה הכלכלית שלהם ואיך ניתן לבחור השקעה מוצלחת.

במסגרת התכנים שיועברו בכנס, יוכלו המשתתפים להעשיר את הידע העסקי שלהם ולהכיר את "המילה האחרונה" של החדשנות הכלכלית בתחומי הסטארט אפ והנדל"ן, ובנוסף אולי אף ליהנות מטיסה זוגית לניו יורק! אם חשוב לך לדעת יותר, כנס "לדעת להרוויח" הוא ההזדמנות שלך למפגש ישיר עם אנשי עסקים, יזמי הייטק ונדל"ן ומומחים להשקעות.

בכנס ניתן יהיה לפגוש באופן בלתי אמצעי את מיטב המקצוענים והבכירים הפועלים במסגרת קבוצת 'בסדנו', ביניהם: אליעזר גרוס, יו"ר ומנכ"ל הקבוצה; קובי ביטון, מנהל תחום השקעות ופיתוח עסקי; שלום סעדון, יועץ עסקי וארגוני (לשעבר בכיר בבנק דיסקונט); מאיר מלול, מומחה לנדל"ן בארה"ב; אבנר פרקש, מנכ"ל 'סקיי סייבר'; עודד אלישיב, מנהל 'אקזיטים' קידום מיזמי הייטק; גיל אייזנר ואלון בן צבי, מנכ"לים משותפים AG-Sense מערכת לניטור ציוד חקלאי; דורון טל, מנכ"ל Articoolo טכנולוגיה ליצירת תוכן; מורדאן טראבלוס, מנכ"ל Spydro אפליקציית דיג תת מימית; ג'קי חזן, מנכ"ל Intervyo ראיונות עבודה וירטואליים; עו"ד אורי מנדלביץ, מנכ"לConnectoo אפליקציית עדכונים לגני ילדים; ד"ר אילן כהן, שותף בכיר במשרד 'ריינהולד כהן' הגדול בארץ לרישום פטנטים.

בהנהלת 'בסדנו' מזמינים את מי שמבקש להרחיב אופקים בתחומי ההשקעות והרווחים, שואף להכיר מקרוב אנשים, חידושים ורעיונות, לתפוס את ההזדמנות שנקרתה בפניו ולקחת את העתיד הכלכלי שלו צעד גדול קדימה.

על סדר היום: הצגת והשקת שלושת המסלולים המנצחים להשקעה; רצף הרצאות 'טד' של יזמים מהפכניים על חדשנות טכנולוגית ופיננסית; פאנל יזמים החושפים את סודות ההצלחה בהנחיית עודד אלישיב; ומרצה אורח.

הכנס יתקיים אי"ה ביום שני א' באייר (16/4) בשעה 19:00 במלון 'רמדה', ירושלים. במהלך הכנס יוגש בר בופה עשיר, והפתעת הערב: טיסה זוגית לניו יורק.

ההרשמה לכנס באתר בסדנו ובטל': 1-800-801801 שלוחה 9

לפרטים נוספים לחצו כאן