דיווח: למרות הנזיפה – רוסיה לא תשנה את מדיניותה כלפי ישראל בסוריה

בסיומו של שבוע דיפלומטי רגיש, במהלכו ננזפה ישראל ע"י גורמים רוסים שונים בעקבות הפצצת הבסיס האווירי של איראן באזור חומס, מעריכים גורמים בירושלים כי רוסיה תמשיך לעמוד מאחורי ההבנות עם ישראל שמאפשרות לצה"ל חופש פעולה בשמי סוריה

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • "ה 8200 של החרדים": הסוד של התוכנית היוקרתית לגברים מצטיינים

  תוכן מקודם

 • "הבית בבני ברק" משפחת הערליך בימים יפים יותר

  תוכן מקודם

למרות הנזיפות של גורמים רוסים שונים על תקיפת הבסיס הסורי-איראני באזור חומס, בירושלים מביעים אופטימיות באשר לעצם שמירת ההבנות עם מוסקבה בכל מה שקשור לחופש הפעולה הישראלי בשמי סוריה.

אמש דווח ב'החדשות' כי שיחת הטלפון שהתקיימה בין פוטין לנתניהו נערכה ביוזמתו של האחרון, שהסביר לו את העמדה הישראלית והבהיר שקווי התקשורת והערוצים בין המדינות עדיין פתוחים.

"פוטין אמר אחרי השיחה עם נתניהו שהוא ביקש מראש הממשלה לוודא שהשקט בסוריה לא מופר", כך ע"פ הדיווח. בנוסף פורסם כי גורמים מדיניים מעריכים ש"כל עוד זה תלוי בסוריה ההבנות עם ישראל לא ישתנו, אבל הפעילות של ישראל בסוריה צריכה להיות הרבה יותר רגישה, והיא תיזהר שלא לפגוע בחיילים רוסים מה שיגרום להסלמה".

תיאום עם ישראל על חשבון איראן: מפת האינטרסים מאחורי התקיפה בסוריה

בכיר איראני עונה לנתניהו: "אם ישראל תתקוף – תל אביב וחיפה יושמדו"

2 תגובות

זה תוצאה ישירה מהקשרים החזקים שביבי עשה עם פוטין ביבי אין כמוך

נכון לעכשיו אסור להחליף את ביבי. זהו זמן אמת חשוב כל כך לעתידה של ישראל והקשר החזק עם טראמפ ופוטין. רק ביבי יכול. בסוף תדעו לכם שביבי באמת הכי ישר מכל שר אחר בכנסת. לא סתם הוא נוהג לומר "לא היה כלום כי אין כלום".

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell