טרגדיה בירושלים: פעוט חרדי לא התעורר משנתו – ונפטר

חובשים ומתנדבים שהוזעקו הבוקר לבית בשכונת בית ישראל מצאו במקום פעוט כבן חצי שנה כשהוא ללא דופק ונשימה. הם פתחו בפעולות החייאה ממושכות ופינו אותו במצב אנוש לבית החולים, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • "הבית בבני ברק" משפחת הערליך בימים יפים יותר

  תוכן מקודם

 • משלמים כעת 250,000 ש"ח ויש לכם דירה חדשה

  תוכן מקודם

טרגדיה בירושלים: במוקד החירום של איחוד הצלה סניף ירושלים התקבלה קריאה על פעוט כבן חצי שנה שאיבד את ההכרה בביתו בשכונת בית ישראל בירושלים.

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שהגיעו למקום פתחו בפעולות החייאה נמרצות ופינו את הפעוט לבית החולים, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

יחיאל שטרן חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום יחד עם חובשים נוספים שהיו בסמיכות למקום ביצענו פעולות החייאה על פעוט כבן חצי שנה שלדברי בני המשפחה לא התעורר משנת הלילה. הפעוט פונה תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש לבית החולים ולמרבה הצער נמסר כי נקבע מותו".

כתבות קשורות

2 תגובות

געוואלד!!!

לצערינו הרב, יותר מדי אסונות נפלו על הצבור החרדי ובודאי שהקב"ה רוצה משהו מאתנו.
בדרך אגב אומר ממה שמובא בשם מהרח"ו זצ"ל, שאם רואים תינוק מחייך בשנתו, צריך לדפוק לו עם האצבע על חותמו. אלא שכיון שלא כולם בקיאים בלחש שצריך לאמר יחד עם זה, אז יש להעירו מיד כי יש חשש סכנה בזה ואין ברצוני לפרט מדוע. ואחרי זמן, להשכיבו שוב עד שירדם, ולעקוב אחריו זמן שהוא לא מחייך שוב.
במות של תינוק בעריסה ל"ע יש בזה סוד כדאיתא בזוהר פרשת משפטים. לתקפ"צ.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell