אלפים ליוו היום למנוחת עולמים את הבחור חיים דוב אלתר ז"ל שנהרג בתאונה הקשה בכביש 4. ההלוויה יצאה מביתו מבני ברק לעבר הר המנוחות בירושלים. המיטה עברה גם בבית המדרש הגדול של החסידות בירושלים, שם קרא האדמו"ר קדיש

האבל בגור: אלפים ליוו היום למנוחת עולמים את הבה"ח חיים דוב אלתר ז"ל, נינו של ה'אמרי אמת' שנהרג בתאונה הקשה בכביש 4.

מסע ההלוויה יצא מביתו של המנוח ברחוב הרב רוזובסקי בבני ברק לעבר הר המנוחות בירושלים. בדרכה עברה המיטה בבית המדרש הגדול של חסידות גור בירושלים, שם אמר האדמו"ר קדיש.

חיים דוב ז"ל, תושב העיר בני ברק, נולד לפני 18 שנים לאביו, הרה"ח רבי יעקב יוסף אלתר שליט"א, מלמד בת"ת גור בבני ברק. סבו, הרה"ח רבי מנחם אלתר שליט"א, המתגורר בירושלים, הוא נכדו של האדמו"ר בעל ה'אמרי אמת' מגור זצ"ל. סבו מצד אמו הוא הרה"ח רבי אהרן דוד סקולסקי שליט"א, יו"ר המכון 'גנזך קידוש השם' בבני ברק.

המנוח שקד בתורתו בישיבת 'מאור ישראל' בבני ברק, שם היה ידוע כאחד ממצוייני הישיבה, שבה מיאנו הבוקר לקבל את הבשורה המרה כי נקטף בשיא פריחתו.

סיקור ותיעוד נרחב על מסע ההלוויה וההספדים נעלה בהמשך
//www.jdn.co.il/breakingnews/980863
כזכור, רכב ובו כמה תלמידי ישיבת גור שחזרו ממירון התהפך בשעות הבוקר המוקדמות מסיבה שאינה ברורה לתעלה בצד הכביש.

כתוצאה מההתהפכות נהרג במקום הבה"ח חיים אלתר, נינו של האדמו"ר בעל ה'אמרי אמת' מגור. בנוסף פונו מהזירה 6 פצועים, 1 מהם במצב קשה והיתר במצב בינוני וקל.

עוזי ברק חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים בזירת התאונה. מחוץ לרכב היה צעיר ללא רוח חיים ולמרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה. ע"פ הדיווח מדובר בצעירים שחזרו מציון הרשב"י במירון".

ממד"א נמסר: "לפני זמן קצר, התקבל דיווח אודות תאונת דרכים עצמית, שארעה בכביש 5 ממערב למזרח סמוך למחלף מורשה.

מבדיקה ראשונית עולה כי רכב ובו 7 נוסעים התהפך. גורמי רפואה שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותו של אחד המעורבים- גבר כבן 30. 6 מהמוערבים פונו לבתי החולים תל השומר, בלינסון ושניידר, בחומרת פגיעות קשה-בינוני"

צילומים: דוברות 'איחוד הצלה'