7 שנים לאחר שיסד אותה, ישבות כ"ק האדמו"ר מצאנז לראשונה בקרייה של החסידות בטבריה - JDN עם הפרטים הראשוניים על הביקור, שבשונה מביקוריו האחרים של האדמו"ר, יוקדש במיוחד לתושבי הקרייה בטבריה

שבע שנים אחרי שיצק את אבן הפינה במקום וישם את חזונו של אביו האדמו"ר זצ"ל, ישבות כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א לראשונה בקריית צאנז בטבריה בקרב חסידיו המתגוררים בה. כך הוחלט אמש (רביעי) בחסידות לאחר הסכמתו של האדמו"ר.

חסידי צאנז המתגוררים בקרייה קיבלו את הידיעה בהתרגשות רבה, והחלו בהכנות ראשונות לקראת הביקור שייערך בעוד שבועיים, בשב"ק פרשת בהר.

ל-JDN נודע, כי הביקור המיוחד יכלול בין היתר מעמד קביעת מזוזות וחנוכת בית המדרש החדש של החסידות בקרייה, שייערך בערב שבת, וכן עלייה לציון הרשב"י במירון במוצאי השבת.

עוד נודע, כי הביקור נועד במיוחד לחסידי צאנז בעיר, וכי בחצר הודיעו לחסידים, כי לא תינתן אפשרות לחסידים משאר חלקי הארץ להצטרף לביקור.

קריית צאנז בטבריה הוקמה בשנת תשע"ב עת יצק האדמו"ר שליט"א את אבן הפינה, ונחנכה בחודש אלול תשע"ד. את חזון הקרייה לחסידים בטבריה טווה בשנת תשל"א כ"ק האדמו"ר בעל ה"שפע חיים" מצאנז זצ"ל, וכאמור בשנת תשע"ד ישם בנו, האדמו"ר מצאנז שליט"א, את חזון אביו ומאז הקהילה במקום מתפתחת באופן מרשים. נכון לשנה זו מתגוררים בקרייה כ-200 משפחות בבניינים חדשים ומרווחים, ואליהן צפויות להצטרף משפחות נוספות.