רוחות מלחמה: האיראנים מחריפים את האיומים שלהם כלפי ישראל על רקע תקיפת הבסיס האווירי באזור חומס. "אל תסמכו על הבסיסים האוויריים. הם ייצאו מהר מפעולה", אמר סגן מפקד משמרות המהפכה. נתניהו: "צה"ל נכון למשימה"


(בוידאו: רגע שיגור הטילים לעבר הבסיס)

גוברת המתיחות הצבאית בין איראן לישראל על רקע תקיפת הבסיס האווירי באזור חומס: סגן מפקד משמרות המהפכה של איראן, חוסיין סלאמי, פנה היום לישראל בדרשת יום השישי ואמר: "אתם נצורים בכל מקום בשטחים הכבושים. אין לכם מקום לברוח אליו חוץ מהים..אל תסמכו על הבסיסים האוויריים שלכם כי הם יצאו מפעולה מהר".

לדבריו, "האצבעות מונחות על ההדק והטילים מוכנים בכל רגע לשיגור".
//www.jdn.co.il/breakingnews/982619
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, התייחס מוקדם יותר למתיחות ואמר: "אנחנו עומדים איתן מול מי שמאיים להשמידנו. אנו בטוחים ביכולתנו להגן על עצמנו בכוחות עצמנו. נמצאים איתנו כאן לוחמי מחתרות וותיקי קרבות, שגבורתם משמשת לנו מופת. אנחנו שומעים את האיומים מאיראן. לוחמי צה"ל וזרועות הביטחון ערוכים לכל התפתחות. ניאבק במי שינסה לפגוע בנו. לא נירתע מהמחיר, ונגבה את המחיר ממבקשי נפשנו. צה"ל נכון למשימה, והעם יעמוד".

הוא הוסיף ואמר: "אני מודה למנהיגי העולם ששלחו לנו ברכות לחגיגות ה-70, בראשם נשיא בת בריתנו האיתנה ארה"ב דונלד טראמפ, ונשיא רוסיה ולדימיר פוטין. ברכות אלו משקפות את מעמדה העולה של ישראל בין האומות. מחגיגות ה-70 נצא לדרך – ונטפס הלאה במעלה ההר לפסגות רמות אף יותר".

קרא עוד בנושא:
//www.jdn.co.il/breakingnews/982307
//www.jdn.co.il/breakingnews/951959
//www.jdn.co.il/breakingnews/981792