לאחר הפגישה המשולשת בהשתתפות הראשונים לציון ויו"ר ש"ס, פועלים רבנים ואישי ציבור כדי להשכין שלום גם בשדה הפוליטי, בין תנועת ש"ס לתנועת 'יחד'. הבוקר נועדו הגר"ש עמאר ואלי ישי לפגישה ממושכת שעסקה בנושא הזה

בשורת השלום בציבור הספרדי: לאחר הפגישה המשולשת שנערכה אמש בין הראשל"צ הגר"י יוסף, הראשל"צ הגר"ש עמאר ויו"ר ש"ס, השר אריה דרעי, פועלים רבנים ואישי ציבור להוציא אל הפועל מהלך שיוביל להשכנת שלום בין מפלגת ש"ס למפלגת יחד.

הבוקר נועד רבה הראשי של ירושלים, הגר"ש עמאר, עם יו"ר יחד, אלי ישי, ודן עמו ממשוכות בנושא. במקביל, מתקיימים כל העת מגעים גם מול תנועת ש"ס בענין, כשהמטרה היא, כאמור, להביא בסופו של דבר לאחדות השורות.

עֹשֶׂה הַשָּׁלוֹם: פגישה בין הגר"י יוסף והגרש"מ עמאר בהשתתפות השר דרעי

כזכור, לאחר למעלה מחמש שנים של קרע מצער בציבור הספרדי, מאז הבחירות לרבנות הראשית לישראל, אותו ניסו במרוצת השנים לאחות, נפגשו אמש גדול ישראל הספרדים, הרב הראשי הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א והרב הראשי לירושלים הראשון לציון הגאון הרב שלמה משה עמאר שליט"א.

בפגישה השתתף גם יו"ר שס השר אריה דרעי, ששיגר מכתב לגר"ש עמאר שבו הוא התנצל על מספר מקרים שגרמו למתיחות בין הצדדים.. הפגישה התקיימה בביתו של הגאון רבי עובדיה יוסף ראש ישיבת אהל יוסף, בנו של הגר"י יוסף וחתנו של הגר"ש עמאר.