צילומים: פלאש 90

עינוי עצורי דומא והצירוף המחשיד: סמוטריץ' רומז לקונספרציה של השב"כ

מצד אחד, 8 פעולות תג מחיר שפורסמו בשבוע האחרון. מצד שני, תמיהה גוברת על התנהלות השב"כ בפרשת דומא. וברקע: חשיפת סוכן משטרתי שניסה להדיח קטין לאירועי תג מחר: ח"כ סמוטריץ' חושד שיש קשר בין הדברים. כל הפרטים

 • "חיפשתי אוכל בבתי כנסת" כך התמודד ילד בודד בעולם

  תוכן מקודם

 • דואגים עכשיו למשפחות אסון מירון תשפ"א >>>

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • "ילד החלאקה שהיה על הכתפיים ניצל, האב נפטר"

  תוכן מקודם


בוידאו: רעולי פנים בפעילות 'תג מחיר' בכפר ערבי

בשבועות האחרונים הודיעה המשטרה על שורה של אירועי תג מחיר , 8 במספר, שבוצעו ע"פ החשד בידי קיצוניים יהודים נגד רכוש ערבי באזורים שונים. במקביל נחשף אתמול כי סוכן משטרתי ניסה להדיח קטין לבצע פעולות מסוג זה.

לח"כ בצלאל סמוטריץ' ברור שלא מדובר בצירוף מקרים, אלא במהלך מתוכנן של זרועות הביטחון בהובלת השב"כ, שנועד להכשיר את העינויים של עחשודים בהצתת הבית בדומא שהוביל למותם של ארבעה בני משפחה חפים מפשע.

כזכור, משפטם של הנאשמים מתנהל בימים אלו, והעינויים שבעזרתם הוצאו ההודאות מהחשודים מעוררים ביקורת משפטית וציבורית, ועשויים לפגוע בתיק מבחינת התביעה.

"יש לי הרבה יותר מתחושה שאירועי תג המחיר הרבים של הימים האחרונים נועדו להשחיר את פניהם של נערי הגבעות כחלק ממאמצי השב"כ להכשיר את העינויים שעברו נאשמי הרצח בדומא במסגרת ההליך המשפטי שמתנהל בעניין בימים האלה", כתב אתמול ח"כ סמוטריץ' בחשבון הטוויטר שלו. הוא הוסיף: "השב"כ יוזם אותם דרך הסוכנים המדיחים שלו כדי להשפיע על השופטים והציבור".

בהמשך חידד סמוטריץ': "לכל התמהים (בצדק. זה אכן נשמע הזוי) – נראה לכם הגיוני שפתאום תוך כמה ימים יהיו 8 אירועים בלי שהשב"כ מצליח למנוע אף אחד מהם?! אם זה כך אז רק בגלל החובבנות הזו צריך לסגור את המחלקה היהודית… וגם – תקראו את הכתבה (על הסוכן שניסה להדיח קטין. ד"ג) ותראו שזו שיטת הפעולה של השב"כ. לא אני אומר. כתוב בכתב האישום".

//www.jdn.co.il/breakingnews/985800

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן