הלהיט החדש של אהר'לע סאמט שיקפיץ לכם את ל"ג בעומר

אחרי קרוב למאה שנה, זוכות המילים העוצמתיות מתוך הפיוט "ואמרתם כה לחי" ללחן סוחף וחדש. "סיני לו נקרא – ארי שבחבורה, ממנו תצא תורה אדונינו בר-יוחאי" כך שר אהרל'ע סאמעט כשהוא מלווה בקולותיהם של חברי מקהלת מלכות • האזינו

אחרי קרוב למאה שנה, זוכות המילים העוצמתיות מתוך הפיוט "ואמרתם כה לחי" ללחן סוחף וחדש. "סיני לו נקרא – ארי שבחבורה, ממנו תצא תורה אדונינו בר-יוחאי" כך שר אהרל'ע סאמעט באלבום המדובר ביותר שעתיד לראות אור לקראת חג השבועות השנה.

בינתיים, לכבוד ל"ג בעומר ופתיחת עונת האירועים תשע"ח, משחררת ההפקה עליה ניצח נפתלי משה שניצלר את הסינגל החדש. השיר המקפיץ שייך למלחין מוטי אילאוויטש, העיבוד של שניצלר, פנחס ביכלר עיבד קולית, מקהלת "מלכות" ליוותה, ואת המיקס – תענוג אמיתי לאזניים – ביצע אלי לישינסקי.

14 תגובות

מגניב

ארלה.ע סמעט מלך בעל מנגן בחסד עליון מה שהוא מלחין ושר זה נכנס לחתונות לשמחות לכל מקום כל מי שחושב שהוא יכול להעתיק לחכות את ארהל.ע סמעט טועה ובגדול….נשמה חסידית אם עוצמת שמחה חסידית…ואיך שהוא מתיחס לכל אחד בהארועים כמו חבר הכי טוב צריך להולד במאה שערים וירושלים של פעם כדי להגיע לאן שהוא היום ..ארלה.ע סמעט העם כולו איתך איש הכי האוב ונחמד בעולם חזק ואמץ ותתפרנס יפה

חבל"ז
חבל שאין לשיר עוד בית
זה היה מקפיץץ את זה לשירים הקבועים של לג בעומר

מדהיםםםםםםםםםםם

ישראל ורדיגר אתה מלך המנגינה היא דוד המלך עליו השלם

יפה מאוד, לא הפסקתי לשמוע אותו במשך פעמים רבות. הקצב הסוחף אומנם מוכר מהשיר ידידים רוממוך שסאמט שר עם אדלר אבל הפעם בלי הדומיננטיות של אדלר סאמט יותר זוכה למקום. לא צריך ללכת רחוק ולהפריד חלילה הם צמד מדהים אבל אולי אדלר שהוא גם נגן מחונן בחסד צריך לתת יותר מקום לסאמט.

שיר מטורףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

זכותו של רבי שמעון בר יוחאי תגן עלינו

דבר מענין קרה לי שכשאני עולה לאוטובוס למירון אני מקבל צינתוק לפלאפון שיש מה לשמוע ובכן אהרל'ע אין מילים פשוט סיני סיני

אוי זכותו תגן עלינו צדיק יסוד עולם

י פ ה מ א ד!!!

מ ד ה י ם!!!

חבל על הזמן איזה שיר כל הכבוד אהרעלה רק תפסיק לסתום את האף שלך

אהבתי

ארהל'ה הגדול מכולם

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *