בדגל התורה מתלבטים האם להריץ את יצחק פינדרוס מול יוסי דייטש כמועמד החרדי לראשות העיר ירושלים, ובינתיים מכחישים הדיווחים כביכול הסיעה הליטאית מתנגדת לזאב אלקין. "מערכת היחסים בין חברי הכנסת לשר אלקין, טובה מאד", נמסר

בימים האחרונים התפרסמו דיווחים שונים מגורמים בעלי אינטרס ומטרתם לטעון כביכול קיים מתיחות בין חברי הכנסת של דגל התורה לבין השר זאב אלקין, וזאת על רקע הבחירות המתקרבות לראשות העיר ירושלים.

בהודעת הכחשה מלשכותיהם של חברי הכנסת משה גפני, אורי מקלב ויעקב אשר נמסר כי "מה שהתפרסם ש׳דגל התורה׳ נגד השר לעניני ירושלים זאב אלקין, אינו נכון כלל, מערכת היחסים בין חברי הכנסת לשר אלקין, טובה מאד, וכך היה לאורך כל השנים, ומה שהתפרסם בנידון אינו אלא שקר וכזב".

בתוך כך, לJDN נודע כי בדגל התורה בוחנים אפשרות להריץ את יצחק פינדרוס לתפקיד המועמד החרדי לראשות העיר ירושלים במקרה ויחליטו להריץ חרדי בתפקיד. עד כה, המועמד המוביל לתפקיד המועמד החרדי היה יוסי דייטש, איש שלומי אמונים.

ח"כ יעקב אשר אמר בראיון תקשורתי בנוגע לבחירות לראשות העיר ירושלים, "יש לציבור החרדי מועמדים מצוינים כמו יצחק פינדרוס מדגל התורה ויוסי דייטש מאגודת ישראל ששניהם ראויים לכהן בתפקיד ראש העיר, בדיוק כמו משה ליאון וזאב אלקין שאותם אנחנו מכירים ומוקירים בזכות יחסיהם הקרובים והטובים עם הציבור החרדי".

לדבריו, "ההחלטה האם לתמוך במועמד מוסכם מחוץ למפלגות החרדיות או בנציג של דגל התורה או אגודת ישראל תהיה רק בהסכמה מוחלטת של כל ראשי המפלגות החרדיות, גפני, ליצמן, דרעי ופרוש בהנחית הרבנים וגדולי התורה".