צילום: פלאש 90

24 מההרוגים אתמול – מחבלים • צפו: סיכול פיגוע ע"י יחידת 'מגלן'

דובר צה"ל מסר כי על פי המידע שבידיו לפחות 24 מההרוגים אתמול בהפגנות על גדר הרצועה הינם בעלי רקע טרוריסטי קודם. "רוב ההרוגים משויכים לארגון הטרור חמאס וחלקם לארגון הטרור הג'יהד האיסלמי". סך הכל נהרגו בהתפרעויות כ-60 פלסטינים

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

דובר צה"ל מסר היום (שלישי) על פי המידע שבידיו לפחות 24 מההרוגים אתמול בהפגנות על גדר הרצועה הינם בעלי רקע טרוריסטי קודם.

"לאחר בדיקת צה"ל ושב"כ עד כה, לפחות 24 מחבלים בעלי רקע פח"עי נהרגו במהלך הפרות הסדר האלימות שהתקיימו אתמול. רוב ההרוגים משויכים לארגון הטרור חמאס וחלקם לארגון הטרור הג'יהד האיסלמי" נמסר מדובר צה"ל .

במהלך האירועים אתמול מצאו את מותם כ-60 פלסטינים וכ-2000 נפצעו.

מוקדם יותר היום אמר דובר צה"ל בערבית אביחי אדרעי כי "יש בידינו עדויות המערערות על אמינות הודעת משרד הבריאות הפלסטיני בדבר מות התינוקת".

לדברי משרד הבריאות הפלסטיני, תינקות בת שמונה חודשים מתה משאיפת גז מדמיע לאחר שהגיעה עם בני משפחתה לאחד ממוקדי העימותים בגבול הרצועה אתמול. במהלך העימותים נהרגו 60 בני אדם נוספים מירי כוחות הביטחון.

בתוך כך, לאורך גדר המערכת ברצועת עזה מתקהלים בשעה זו כ-400 מפרי סדר בשישה מוקדים. ללא אירועים חריגים. כמו כן, מתקיימות הפרות סדר אלימות ב-18 מוקדים ביוהודה ושומרון, בהם משתתפים כ-1,300 מפרי סדר אלימים, המיידים אבנים, משליכים בקבוקי תבערה ומבעירים צמיגים לעבר כוחות הביטחון. הכוחות מגיבים באמצעים לפיזור הפגנות וערוכים לתרחישים שונים.

צפו: לוחמי יחידת מגלן סיכלו פיגוע חדירה אתמול

אתמול בשעות הצהריים, התקבל מידע אודות התארגנות של פעילי חמאס לחציית גדר המערכת במרחב החטיבה הצפונית ברצועת עזה. כוח יחידת "מגלן" הוקפץ לאזור הדיווח, שם שמונה מחבלים חמושים החלו לזרוק מטעני צינור ורימונים לכיוון הכוח והגדר. במטרה להרחיקם מהגדר, השתמש הכוח באמצעים לפיזור הפגנות, וכתגובה לכך פעילי טרור של חמאס פתחו בירי לעברו. כוח יחידת "מגלן" השיב באש לעבר המחבלים, פעל בצורה מקצועית ומדויקת וסיכל פיגוע ירי משמעותי לעבר כוחותינו ואת כוונת הפעילים שהגיעו בחסות האזרחים לחצות את הגדר. בהמשך לפעילות הכוח, בוצעה תקיפה באמצעות טנק וכלי טיס לעבר עמדות חמאס בצפון הרצועה.

הממצאים שנמצאו בזירה

מפקד פלגת הלוחמים ביחידת "מגלן" אמר: "אתמול, במהלך הפרת סדר המונית ואלימה שכללה הבערת צמיגים, זריקת מטעני צינור ויידוי אבנים, אנחנו מזהים ירי לעבר הכוח שלנו ומבינים שפעילי חמאס חמושים הם אלה שמבצעים את הירי. בעקבות הירי של המחבלים, ההמון מתפזר לחלוטין ואני נותן פקודה לפתוח באש. לוחמי הפלגה מבצעים ירי מדויק. הלוחמים פעלו בצורה מקצועית עם הרבה מאד אומץ לב ודיוק, וסיכלו פיגוע ירי משמעותי לעבר כוחותינו".

//www.jdn.co.il/video/995430

14 תגובות

וזה נראה לכם פתרון? להרוג 60 איש שרובם לא טרוריסטים ועדיין יש אנשי חמס מסוכנים בחיים ולא הרגו בהם עד אחרון שבהם? הרי אם לא יחסלו את כל החמס לא יהיה לדבר סוף. אם הצבא הגאה בעצמו אומרים שהם מספר1 בעולם אז למה לא מחסלים את כל הטרור? הרי בכך נגרם שיותר בני אדם ישרים לא טרוריסטים נהרגים והעולם ישנא אותנו עוד יותר מיום ליום. לכן מה שאמרתי בהתחלה לחסל עד האחרון שבהם זה אומר לעשות עד הסוף. זה רצון השם. אחרת מעמידים עצמינו במקום סכנה ואז אני אומר,יהודים כשרים צריך לעזוב מיידית את ארץ ישראל כי היא כנראה מקום סכנה. ולא צווה עלינו לגור בא"י לפני ביאת גאולה ומשיח. ובטח לא עם ממשלת זדון ושנאת יהדות וגזירות קשות. איפה גדולי ישראל?

ל-משיח בדרך…
אם רע לך בארץ ישראל, אז באמת מקומך לא איתנו וכבר ראינו שמי שלא התייחס לארץ ישראל כארץ הקודש, הארץ פלטה אותו החוצה.
אמנם, המצב הביטחוני לא בכי טוב, אבל ברוך השם יש לנו את האמונה שהשם עומד ומשגיח עלינו תמיד ובכל מצב ושומר עלינו גם מהערבים…….

שימו לב לתמונה המרכזית של הכתבה ולתלונת הרופאים של עזה אתמול שמתבחיינים שחסר להם ציוד. תראו ציוד רפואי מובהק על הפנים של הטרוריסט… אפילו את הציוד הרפואי המנתבים לצורך רצח!!!

נב: לטיפש שהראשון שהגיב: כשלא מבינים שום דבר עדיף לשתוק.

לשרוף אותם נקודה!
כך או כך אומרים שצהל מבצע רצח עם אז שצהל יפיל כמה פצצות טובות על כל ההמון הזה ואחר כך נדבר. מצידי שצה"ל ימחוק כל מה שחי בכל הרצועה תוך שעה ופתרנו את בעיית עזה.. יגנו חודש חודשיים שנה אבל פתרנו את הבעיה ושלום על ישראל

להוי ידוע לכל שהתמונה המפורסמת המיוחסת לבעש"ט היא לא של הבעש"ט, אלא של ד"ר חיים שמואל יעקב פאלק!!!

למשיח בדרך.
אתה מדבר ממש שטויות סלח לי. אתה עושה פדיחה מהתגובות שלך.
לך צא מארץ ישראל. ומה זה איפה גדולי ישראל? מה ניראה לך שהם יעשו הוקוס פוקוס?? תעשה גם אתה את חובתך ותתפלל לשלום עמינו..

למשיח בדרך,
מסכים בקושי עם הכותרת כי גם היא נכתבה לא בכנות אלא בנסיון למשוך את עין הקורא לדברי ההבל שלך,
רק בגלל שגדולי ישראל חיים וקיימים דבריך אין להם שום משמעות ועם ישראל חי לעד ולעולמי עולמים!! וכידוע בהר ציון תהיה פליטה ותפתח נביא חבקוק ושאר ספרים הק' ותקרא על עיקבתא דמשיחא שהמקום הכי בטוח זה רק בארץ הקודש, ואם מסובב כל הסיבות איפשר שלכופרים האלו תהיה שליטה בהר הקודש, אז מי אנחנו שבכלל נחשוב אחרת, רק נכופף את הראש ונתפלל ונייחל לגאולה השלימה גם מהגלות בין יהודים.

אתה מטורלל לגמרי

קדם תתגייס אחרי זה תדבר

חלאת אדם, עם שנאה עצמי מפגרת, תתכבד בבקשה ותוציא את הטינופת שלך מארץ הקודש, יהיה פה אוויר נקי יותר.
בלי להכיר אתה נראה אדם משעוממם שרוב היום אוכל ארבעס וכרטופלך.

כול הכבוד לחיילים הגיבורים שלנו ה" יעזור להם ונפיל את כל אויבינו

סאטמערער?!

אל המשיח היקר שלנו
לא הבנתי מדוע אתה מתגורר בארץ ישראל, כאשר לפי דעתך אסור לגור כאן
ברצף הדורות האחרונות התברר, כי המקום הכי בטוח ליהודי הוא כאן בארץ
ובהר ציון תהיה פליטה

בנאדם שמדבר כאלו שטיות בוודאי לא יכול להיות שהוא משיח!
תפסיק להוציא את כל הכאבי בטן שלך,
תודה!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell