אלפי אנשי עסקים יהודים השתתפו בתערוכה בבריטניה בכדי ליצור שיתף פעולה כלכלי בין יהודים. "המטרה של התערוכה הייתה לגרום לכך שיהודים יצרכו שירותים מאחיהם היהודים כמו שנאמר: צאו והתפרנסו זה מזה"

אלפי יהודים בבריטניה, חרדים, דתיים ושאינם התכנסו תחת קורת גג אחת בלונדון בכדי ליצור שיתף פעולה כלכלי בין יהודים. המטרה של התערוכה הייתה לגרום לכך שיהודים יצרכו שירותים מאחיהם היהודים וכמו שנאמר "צאו והתפרנסו זה מזה". בכנס השתתפו אנשי עסקים ובעלי הון יהודים, גם לא חרדים ובהלך הכנס אף נחתמו עסקות בין חברות.

ארי פפרקורן, בעל עסק בתחום הבנייה שארגן את התערוכה הענקית אמר בשיחה לJDN "היו כאן יהודים מכל בריטניה, חסידים, ליטאים, ספרדים, חילונים. כולם תחת קורת גג אחת, היו שם אלפי איש. זה אירוע בסדר גדול ענק".

"המטרה הייתה שיהודים ישתמשו ביהודים, היו שם אנשים מכל התחומים, מעורכי דין ויועצי משכנתאות, חברות ליצור חלונות, מוצרי חשמל, ועד לתחום הבנייה, הכל היה שם, כולם היו שם".

"במהלך העיסוק שלי בתחום הבנייה שמתי לב שיהודים לא מספיק משתמשים ביהודים, אז חשבתי לארגן תערוכה ולהביא את כולם למקום אחד שיראו את האפשרות לפרנס אחד את השני, שאנשים יכירו אחד את השני וייפגשו, שיראו את הפוטנציאל. נחתמו כאן גם עסקאות והסכמים, נעשו פה גם עסקאות ענק".

בתערוכה השתתפו גם אנשי ממשל שהתרשמו עמוקות מהיקף האירוע.