ח"כ אמיר אוחנה יגיש הבוקר הצעת חוק לציון רצח העם הארמני: "אין זה מאוחר לרדוף צדק. הגיע הזמן להכיר באופן רשמי בעוול הנורא שנעשה לארמנים", הוא אומר ומסביר שההכרה באירוע הקשה צריכה להתבצע גם בלי קשר למשבר הדיפלומטי בין המדינות

ח"כ אמיר אוחנה (הליכוד) יגיש הבוקר הצעת חוק לציון רצח העם הארמני: "אין זה מאוחר לרדוף צדק. הגיע הזמן להכיר באופן רשמי בעוול הנורא שנעשה לארמנים" אוחנה ציין בחשבון הפייסבוק שלו את מימדיו הנוראיים של רצח העם ואופיו המגוון והאכזרי ושאל: "הייתכן שמדינת הלאום של העם היהודי, אחרי כל מה שעברנו, לא תכיר בו?"

עוד הוסיף ח"כ אוחנה: "כשהיטלר הציג לקציני הוורמאכט את תכניתו להשמדה המונית בפולין, כולל נשים וילדים, הוא הפיס את חששותיהם מפני תגובת העולם באומרו: "מי, אחרי הכל, מדבר היום על הכחדת העם הארמני?" – לו מסיבה זו בלבד היינו צריכים כבר להכיר ברצח הזה רשמית".

בסוף הפוסט, ציין ח"כ אוחנה כי תמיד עמדה מנגד תגובת טורקיה והרצון ליחסים דיפלומטיים עמה, אך "כשרוצח הכורדים ארדואן מחליט לגרש את שגרירנו מטורקיה על כך שאנו מגנים על עצמנו ועל גבולותינו, ומעניק זר פרחים לארגון טרור ששוחט תינוקות במיטותיהן – החמאס, אין זה מאוחר מדי לרדוף צדק"

משבר ביחסי גרמניה – טורקיה בעקבות הכרה ברצח העם הארמני

100 שנים לשואת הארמנים: יו"ר הכנסת קורא להכיר בה כרצח עם