חבר הכנסת יואל חסון צפוי להכריז על התמודדות לראשות העיר ראשון לציון ולדברי מקורביו, "הוא זוכה לתמיכה נרחבת מצד חברי מועצה". חסון עצמו מסר כי "אין ספק שראשון לציון ראויה להנהגה בסדר גודל לאומי ולקואליציה חדשה שתוביל אותה"

ח"כ יואל חסון מהמחנה הציוני שוקל להתמודד לראשות העיר ראשון לציון ובכך מצטרף לשורה ארוכה של שרים וחברי כנסת המחפשים את מקומם ברשויות המקומיות במסגרת הבחירות המוניציפליות המתקרבות.

על פי דיווח במקומון השקמה היוצא לאור בעיר, מתברר כי חסון בודק את השטח לקראת התמודדות על ראשות עיריית ראשון לציון, משימה שבבחירות המקומיות היא תמיד לא פשוטה – התמודדות מול ראש עירייה מכהן.

מקורבי חסון מציינים כי הוא זוכה לאהדה רבה ורואה חשיבות עליונה בתפקיד ראש העיר בעיר מגוריו: "יואל מביא איתו רוח רעננה וחשיבה אחרת. הוא ייצור בעיר הנהגה נחושה וחזקה יותר, עם הפנים לשירות התושב".

יואל חסון מסר בתגובה: "אני מקבל פניות רבות להתמודד על ראשות העיר והדבר מחמיא לי מאוד. ראשון לציון, היא הבית מבחינתי, בקרוב היא הולכת להיות העיר השלישית בגודלה ואין ספק שהיא ראויה להנהגה בסדר גודל לאומי ולקואליציה חדשה שתוביל אותה".