האקסטרה של תחליפי החלב עכשיו בכשרות בד"צ העדה החרדית

מטרנה אקסטרה קר מהדרין – סדרת תחליפי החלב המתקדמת בעלת היתרון המשולש לעיכול קל, מעתה בכשרות בד"צ העדה החרדית

באירוע השקה מיוחד שנערך בהשתתפות מנכ"ל קבוצת אסם איציק צאיג, מנכ"לית מטרנה קרן זופניק, בכירים מהנהלת החברה ובכירי התקשורת החרדית, השיקה מטרנה את האקסטרה של תחליפי החלב: אקסטרה קר מהדרין – סדרת תחליפי החלב בעלת היתרון המשולש לעיכול קל המכיל שילוב רכיבים ייחודי: פרוביוטיקה, סיבים פרה ביוטיים ושמן בטאפלמיטט. סדרת מטרנה אקסטרה קר מהדרין, היא הסדרה הראשונה של תחליפי החלב בכשרות בד"צ העדה החרדית המכילה פרוביוטיקה כבר מגיל לידה ובכל השלבים.

ההזנה הטבעית שהינה התזונה המומלצת ביותר לתינוקות מכילה פרוביוטיקה התורמת להבשלת מערכת העיכול של הרך הנולד וזו היוותה עבור מטרנה את המודל בפיתוח הסדרה החדשה.

ייחודה של סדרת אקסטרה קר מהדרין נעוץ ביתרון המשולש לעיכול קל: פרוביוטיקה- חיידקים ידידותיים לעיכול, סיבים פרה ביוטיים –  תורמים למרקם יציאות רך, שמן בטאפלמיטט – הוכח מחקרית כתורם לעיכול קל והפחתת משך בכי.

כמו כן, כבכל תחליפי החלב החלביים של מטרנה, גם בסדרת מטרנה אקסטרה קר מהדרין אין סוכר לבן (הידוע גם בכינויו סוכרוז) ואין חומרי טעם וריח מיותרים.

מטרנה, המזינה את תינוקות הציבור החרדי מזה דורות רבים ומהווה את הבחירה של מרבית האימהות בישראל, פועלת ללא לאות על מנת לספק את תחליפי החלב האיכותיים והמתקדמים ובכשרות המהודרת ביותר. מטרנה מחויבת הן לאיכות והן לכשרות מהודרת ותמיד הייתה הראשונה לחבר בין השניים ולהשקיע בפיתוח מוצריה כדי להציע את המגוון הרחב ביותר בכשרות בד"צ העדה החרדית.

איציק צאיג מנכ"ל קבוצת אסם נשא דברים באירוע על המחויבות רבת השנים של מטרנה למגזר החרדי המתבטאת הן באיכות והן בכשרות ובחתירה מתמדת לאפשר לציבור החרדי ליהנות ממגוון רחב של מוצרים מתקדמים.

קרן זופניק מנכ"לית מטרנה נשאה דברים על ההשקעה הרבה והחשיבה בפיתוח המוצרים כך שיותאמו לצרכי המגזר החרדי וציינה שמטרנה פועלים תדיר כדי להשיג כשרות גבוהה לפיתוחים בינלאומיים על מנת שהציבור החרדי שלא מתפשר על כשרות לא יתפשר על איכות.

זופניק הדגישה שמטרנה גאים היום שהצליחו להעניק אקסטרה גם למשפחות צרכני המהדרין, סדרת האקסטרה קר שהיא סדרת הפרימיום הצומחת ביותר בשוק בשנים האחרונות, תהיה מהיום גם נחלת הציבור החרדי בכשרות בד"צ העדה החרדית.

רננה מזרחי דיאטנית קלינית – מנהלת מדעית מטרנה, הרחיבה על חשיבות העיכול בחודשי החיים הראשונים בהם מתפתחות מערכות רבות בגוף התינוק כחלק מהסתגלותו לחיים החדשים ועל התפקיד החשוב של פרוביוטיקה בסיוע לכך.

כמו כן סיפרה מזרחי על אחד המחקרים המעניינים שנערך בקרב תינוקות בריאים השוהים במעונות יום בו נמצא כי תינוקות שניזונו ממטרנה המועשרת בפרוביוטיקה מסוג ביפידוס לקטיס, חלו פחות במחלות כדוגמת מחלות חום ושלשולים לעומת אלו שניזונו מתחליף חלב ללא פרוביוטיקה.

אודות מטרנה: בזכות מטרנה כבר דורות רבים של תינוקות בישראל זוכים ליהנות מחדשנות עולמית המסייעת להתפתחות התינוק ולעיכול קל.

  • 1982 – לראשונה בישראל מטרנה מפתחת ומייצרת תרכובות מזון לתינוקות.
  • 1992 – מטרנה עושה צעד חשוב ומשיקה תמ"ל בכשרות המהודרת ביותר, כשרות בד"צ העדה החרדית.
  • 1995 – לראשונה בעולם מטרנה משיקה תמ"ל חלבי על בסיס חלב ישראל.
  • 1999 – מטרנה מציגה את "מטרנה מצווה", שיתוף פעולה פורה ומרגש הנמשך מאז כבר 19 שנה עם עמותת חסדי נעמי.
  • 2000 – מטרנה מקימה את המרכז לייעוץ תזונתי ומעניקה יעוץ וליווי מקצועי לאימהות בנושאי תזונה, שינה והזנה טבעית.
  • 2005 – מטרנה מצליחה לייצר תמ"ל כשר לפסח ללא שינוי בהרכב!
  • 2008 – מטרנה מובילה את מהפכת ה-BIO בתמ"ל ומוסיפה פרוביוטיקה מוכחת מחקרית.
  • 2010 – מטרנה חוברת לאסם-נסטלה ונהנית מידע בינלאומי נרחב במחקר ופיתוח של חברת מזון התינוקות המובילה בעולם
  • 2015 – מטרנה משיקה פיתוח תמ"ל ייחודי, מטרנה מהדרין ספיישל, לתינוקות הסובלים מגזים וקוליק בכשרות בד"צ
  • 2018 – מטרנה מציגה בשורה לתינוקות המהדרין ומשיקה את סדרת מטרנה אקסטרה קר מהדרין בעלת היתרון המשולש לעיכול קל!

הסדרה זמינה מעתה על המדפים בחנויות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו