לכל הובלה יש פרמטרים מסוימים שעל פיהם נקבע המחיר, אם אתם מרגישים שמבקשים מכם מחיר גבוה מדי בדקו גם עם חברות אחרות והשוו מחירים עד שתהיו בטוחים שאתם משלמים מחיר אטרקטיבי והוגן

אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים לבדוק בטרם אנחנו סוגרים עם חברת הובלות זה כמובן המחיר. ברור שיש חשיבות עצומה למקצועיות של המובילים, לאמינות של המובילים, למהירות העבודה של המובילים ואפילו לאופן השירות של המובילים אבל אם נהיה כנים עם עצמנו כולנו בשורה התחתונה בוחרים לפי המחיר.

לפי שאתם סוגרים עם חברת הובלות כזו או אחרת בדקו כמה עולה הובלה בהתאם לקומה שבה אתם גרים, בהתאם לקומה שאליה אתם עוברים, בהתאם לשעה שבה עתידה להתבצע ההובלה, בהתאם לכמות הציוד שיש ברשותכם, בהתאם לגודל הרהיטים שיש בבעלותכם ועוד. לכל הובלה יש פרמטרים מסוימים שעל פיהם נקבע המחיר, אם אתם מרגישים שמבקשים מכם מחיר גבוה מדי בדקו גם עם חברות אחרות והשוו מחירים עד שתהיו בטוחים שאתם משלמים מחיר אטרקטיבי והוגן.

ההבדל בין דירות גדולות לדירות קטנות
כמובן שאחד הפרמטרים העיקריים בקביעת המחיר הוא גודל הדירה ובמידה ומדובר בדירה של שלושה חדרים לעומת דירה של שישה חדרים המחיר יהיה שונה. מחירון הובלות יוכל לסייע לכם בטווח המחירים וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם משלמים מחיר מתאים ביחס לגודל הדירה שלכם. חשוב להדגיש שגודל הדירה ישפיע כמובן על כמות הציוד שיש ברשותכם וזה בסופו של דבר מה שמשפיע על המחיר בצורה הגדולה ביותר.

האם יש מעלית? באילו קומות מדובר?
עוד פרמטר חשוב מאוד בקביעת מחיר ההובלה הוא גובה הבניין או יותר נכון לאיזו קומה אתם עוברים ומאיזו קומה אתם עוברים. אם למשל אתם מעבירים את הדירה באמצעות מנוף יש הבדל במחיר אם מדובר על קומה שנייה לבין אם מדובר על קומה עשירית. המחיר יעלה כיוון שעלות המנוף גבוהה יותר וזה דורש עבודה מורכבת יותר, כמובן שאם מדובר על הובלה במדרגות אז בכלל תהיה השפעה גדולה על המחיר הסופי.

גם לשאלה האם יש מעלית או אין מעלית יש השפעה על המחיר ובמידה ומדובר על רהיטים שניתן לקחת במעלית אבל אין מעלית בבניין והמובילים ייאלצו לעלות את הרהיטים במדרגות אתם תאלצו לשלם סכום גבוה יותר.

מה המרחק בין הדירות?
עוד שאלה שיכולה להשפיע על המחיר הסופי היא שאלת המרחק, כלומר מהו המרחק בין הדירה שממנה אתם עוברים לדירה שאליה אתם עוברים. אם מדובר על דירות סמוכות או דירות באותה העיר המחיר יהיה בהתאם אבל אם מדובר על דירות בערים שונות או באזורים שונים אתם תאלצו לשלם סכומים גבוהים יותר. מחירון הובלות בחינם לכל סוגי ההובלות יסייע לכם לבדוק האם אתם צריכים לשלם סכום גבוה באמת או שחברת ההובלות ששאלתם אותה לגבי המחיר פשוט מנסה להוציא מכם סכומים גבוהים שלא בצדק. בכל מקרה, תמיד תשוו מחירים ותמיד תנסו להתמקח על המחיר- זו הדרך הבטוחה להשיג את המחיר המושלם ביותר עבורכם.