יזמי ההייטק החרדי פוגשים את הזירה הבינלאומית

לראשונה יקיימו מכון היצוא ומשרד הכלכלה והתעשייה כנס ליזמי הייטק חרדיים, אשר יחשוף בפניהם את כלי הסיוע וההזדמנויות הרבות לשווקים בינלאומיים יותר ויותר חברות הייטק חרדיות מבינות את הפוטנציאל הגלום בזירה הבינלאומית ומבקשות להתרחב לשם

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • הכמות מוגבלת: משלוח מנות אישי ממרן הגר"ח קניבסקי שליט"א

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • באופן אישי: גדול הדור מעיין במקרי הצדקה של ועד הרבנים

  תוכן מקודם

כנס חשיפת כלי סיוע של מכון היצוא ומשרד הכלכלה והתעשייה ליזמי הייטק חרדי, בשיתוף החממה הטכנולוגית החרדית קאמ-טק, יתקיים ב16.10.18 בכפר המכביה.
מטרת הכנס הינה לחשוף את החברות במגזר החרדי לכלי הסיוע הממשלתיים להם הם זכאים, לרבות: השתתפות בתערוכות בינלאומיות, מנטורים לשיווק בינלאומי ותכניות סיוע ליצואנים בהיקפי מכירות שונים.

במהלך הכנס יוכרזו שמות הזוכים של תחרות סטארט-אפ השנה בהייטק, בארבע קטגוריות: יזם/יזמת השנה, סטארט-אפ השנה וסטארט-אפ מתחיל של השנה.
השופטים בתחרות הם: אדיב ברוך, י"ר מכון היצוא, בנג'י זינגר, מנכ"ל WEWORK ישראל, זוהר לבקוביץ', יזם ומשקיע ויפעת אורון, מנכ"לית לאומיטק.

יותר ויותר חברות הייטק חרדיות מבינות את הפוטנציאל הגלום בזירה הבינלאומית ומבקשות לעשות עסקים עם חברות ממשלתיות, גופים פרטיים וארגונים ציבוריים. מכון היצוא ומשרד הכלכלה והתעשייה זיהו את האתגרים הקיימים במגזר החרדי והחליטו להיענות להם ולהנגיש לחברות את האפשרויות הרבות שקיימות בשוק הבינלאומי.

אלי כהן, שר הכלכלה והתעשייה: "אנו במשרד הכלכלה והתעשייה פועלים כל זמן לסייע לחברות הישראליות. במגזר החרדי ישנם אתגרים רבים ואנו עורכים כנס זה כדי לחשוף אנשי עסקים מהמגזר החרדי לפעילות הבינלאומית של משרד הכלכלה והתעשייה. שילוב אוכלוסיות שונות במעגל העבודה והכלכלה הגלובלית זה בין הדברים המרכזיים שמשרד הכלכלה והתעשייה מבצע. אנו נמשיך לסייע לכל חברה שמעוניינת לפרוץ לשוק הבינלאומי".

אדיב ברוך, יו"ר מכון היצוא: "יותר ויותר יזמים בני המגזר החרדי מגלים התעניינות רבה באפשרויות העסקיות מעבר לים. אנחנו במכון היצוא הבנו כי הפוטנציאל הוא רב והחלטנו להרים את הכפפה. במהלך השנה האחרונה, ביקרנו בחממות הייטק בבני ברק ובירושלים וגילינו כי אנשים רוצים לייצא ולא יודעים כיצד לגשת לתהליך. שמנו לנו למטרה לסייע ולתת מענה לצרכים הייחודים שיש במגזר החרדי.

כנס מסוג זה יחשוף בפניהם את האפשרויות הרבות וינגיש את מכלול השירותים שיש למכון היצוא ומשרד הכלכלה והתעשייה להציע, החל מהשתתפויות בתערוכות בינלאומיות ועד שירותי מידע וייעוץ. בנוסף אנחנו מתכננים במהלך השנה הקרובה מגוון ימי עיון, קורסים וסדנאות אשר יעשירו את הידע של היזמים בכל התחומים במגזר החרדי".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן