מנהל מחוז מרכז של 'כללית' מר עופר חברוני נפגש עם רבני אשדוד

הרבנים שליט"א הרחיבו ושיבחו את עבודתם של הנהלת המרפאות של הכללית בעיר, העושים לילות כימים עבור הלקוחות וכלל התושבים

במסגרת התפתחותה של כללית באשדוד מנהל מחוז המרכז בכללית מר עופר חברוני נפגש עם רבני אשדוד בפגישה השתתפו עוד ד"ר מרב חן מנהל רפואי מנהלת אשדוד, ומנהלת מגזר חרדי בכללית' אשדוד הגב' שרית וינגוט, מר עופר חברוני מנהל המחוז סקר בפני הרבנים את התרחבות כללית בעיר תוך והתאמת השירות לציבור החרדי.

כללית מעניקה כיום שירות רפואי מקיף, עבור למעלה מ 75 אלף מבוטחים בעיר אשדוד ב 14 מרפאות בפריסה רחבה בכל הרובעים בעיר, כולל 2 מרכזים לבריאות האישה, מרכז בריאות הילד, 15 בתי מרקחת ועוד, הרבנים שליט"א הרחיבו ושיבחו את עבודתם של הנהלת המרפאות של הכללית בעיר, העושים לילות כימים עבור הלקוחות וכלל התושבים, והודו בחום לעופר חברוני מנהל המחוז, על שיתוף הפעולה הישיר עם רבני העיר שליט"א בכל הקשור לרפואה והלכה.

בפגישה השתתפו רבני הקריות של אשדוד, הגאון רבי שמואל דוד הכהן גרוס שליט"א רב דחסידי גור באשדוד, הגאון רבי חיים פסח הורביץ שליט"א רב דחסידי בעלזא באשדוד, הגאון רבי יצחק אברהמוביץ שליט"א, הגאון רבי נתנאל חכם שליט"א רב ביה"כ אור מאיר, הגאון רבי אהרן זאב חשין שליט"א מו"ץ בית הוראה הליכות יוחנן, הרבנים שליט"א העלו נושאים מגוונים בשיחתם בהם המשך שיתוף הפעולה הרציף בין הרבנים לבין רופאי 'כללית' ועל חשיבות הקניית ידע והבנה לאנשי המקצוע והרפואה בעיר לגבי אורח החיים החרדי.

מנהל מחוז מרכז בכללית עופר חברוני, סיכם את הביקור הראשון שלו אצל רבני אשדוד שליט"א, "לעונג היה לי להכיר מקרוב את רבני העיר, ולחוש את דאגתם למען בריאות התושבים, והבנתם והתעמקותם בכל פרט ופרט והתמצאותם הרפואית וההלכתית כאחד. זכיתי לשמוע מפי הרבנים את השבחים על השירות האיכותי והמקצועי שמרפאות ה'כללית' מעניקים לתושבים".

מנהלת מגזר חרדי 'כללית' באשדוד הגב' שרית וינגוט מציינת את "החשיבות הרבה שרואה 'כללית' בשיתוף הרבנים במגוון הנושאים האקטואליים לצרכיו הייחודים של הציבור החרדי. וממשק רבני העיר והנהלת הכללית תרם משמעותית לדיון על יישום הרפואה וההלכה בחיי היום יום"

 

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *