מהלך ראשוני ופורץ דרך במגזר החרדי: מרכז שיעניק מידע והכשרות למנהלי מוסדות, ארגונים ועסקים • הרב ישעיה וייסמן, אסטרטג, יועץ עסקי ומומחה למערכות ניהול: "מנהל שיהיו בידיו כלי ניהול מקצועיים, יצליח למנף את העסק, או הארגון שבראשו הוא עומד להצלחה. לשם כך הקמנו את הפלטפורמה שתעניק כלים מקצועיים לכל מנהל" • מגוון קורסים והדרכות, יתקיימו כבר בחודש הקרוב

בשורה מיוחדת למנהלי מוסדות, ארגונים ועסקים במגזר החרדי. זה עתה אנחנו מתבשרים על הקמת המרכז החרדי לניהול, המהווה מהלך פורץ דרך של מספר יזמים ובהם הרב ישעיה ויסמן, אסטרטג, יועץ עסקי ומומחה למערכות ניהול, שליווה עסקים וארגונים רבים במגזר. הרב ויסמן יכהן כמנכ"ל המרכז..

הרב וייסמן:  "מהניסיון שלי עם מוסדות, ארגונים ועסקים, מקור הקושי במינוף העסק ובהצלחת הארגון הוא הניהול. ניהול הוא מקצוע לכל דבר ועניין, וכיום מנהלים בכל העולם עוברים הכשרות, לשם הפיכתם למנהלים מקצועיים".

'המרכז החרדי לניהול' יאגד בתוכו את כל מקצועות הניהול, ויאפשר למנהל החרדי לרכוש את הידע ובעיקר את הכלים הפרקטיים, המתקדמים, והעדכניים ביותר בעולם הניהול, תוך התאמה מלאה למנהל החרדי.

מטרת המרכז החרדי לניהול היא לפתח בקרב המנהל החרדי אישיות ניהולית. באמצעות הכשרות וסדנאות עם מיטב המרצים בתחום הניהול בישראל – בהתאמה מלאה למגזר –  הוא ירכוש את הכלים הנדרשים, יפתח אישיות ניהולית ויהפוך למקצוען בניהול", מסכמים במרכז החדש

>>>>>מנהלים? להורדת המדריך המלא לחצו כאן<<<<<<<

במרכז החרדי לניהול יתקיימו קורסים, סדנאות וימי עיון, בתחומי הניהול, ובהם בניית אישיות ניהולית, תקשורת בין אישית ומנהיגותית, ניהול אסטרטגי, ניהול פיננסי, ניהול עובדים, גיוס עובדים, דיני עבודה, ניהול עסק, האצלת סמכויות, ניהול פרויקטים, ניהול זמן, כלים למשא ומתן ועוד. בנוסף, יתקיימו במקום כינוסים ופאנלים בהם מנהלים יוכלו לתרום מניסיונם למנהלים שבדרך.

"יש לזכור", אומרים במרכז החדש , "שמנהל מוצלח זה לא כשרון או מתנה… כבר כמה עשורים קיימים בעולם מרכזי הכשרה לניהול. מנהלים, שרכשו ידע וכלים ניהוליים הצליחו להפוך לסיפורי הצלחה בתחומם. זה מקצוע שכל אחד יכול ללמוד ולהצליח בו".

הרב ישעיה וייסמן מנכ"ל המרכז, מתייחס להקמת המרכז ואומר: "הגורם שהוביל אותנו לפתוח את 'המרכז' היה זיהוי החסר באפשרות לרכישת ידע ניהול במגזר. לשם כך בנינו את הפלטפורמה, שתהליך התכנון וההקמה שלה דרש משאבים רבים ונמשך זמן רב. כעת אנחנו יכולים לברך על היציאה לדרך בעז"ה".

במסגרת השקת 'המרכז החרדי לניהול', ייפתחו בחודש הקרוב שתי תכניות ההכשרה:

התכנית הראשונה היא קורס יסודי למנהל החרדי שיתקיים בירושלים, וייפתח בכ"ז חשוון תשע"ט (05.11.18)  ובבני ברק בתאריך ו כסלו תשע"ט (14.11.18). הקורס יעסוק במיומנויות ניהול, פיתוח חשיבה, יכולת ניהולית, ובהקניית כלים אפקטיביים בתחומי הניהול.

בנוסף, מתוכננת סדנה יומית, שתתקיים בבני ברק בי"ט כסלו תשע"ט (27.11.18), ותעסוק בניהול זמן, אנרגיה, וקשב.

>>>>>מנהלים? להורדת המדריך המלא לחצו כאן<<<<<<<