בשורה של ממש לציבור בני התורה | מחיר חסר תקדים לאולם במקום מרכזי ונוח | אפשרות של 28 ₪ למנה בהיכל ג' והאולם העגול | משהו טוב קורה בירושלים כאשר המחיר המיוחד של ת"ת ישיבת מיר עכשיו לכלל הציבור

בשבועות האחרונים נתקלו תלמידי ואברכי ישיבת מיר, בהודעה מטעם הת"ת המסבסדת את מחירי החתונות בהיכלי תמיר למחירים מוזלים במיוחד.

מתברר כי מאחורי היוזמה עומד שיתוף פעולה בין 'היכלי תמיר' לת"ת של ישיבת מיר. ההוזלה המדוברת הינה משמעותית במיוחד, עם הנחה בסבסוד עלות שכירות האולמות, והנחה נוספת על מחיר המנה עד לסך של 28 ₪ בלבד לשוכרים את היכל ג' והאולם העגול.

ת"ת מיר ידוע זה מכבר, כמי שעושה רבות למען האברכים וציבור בני התורה, ובעזרת כח הקנייה הגדול הוא משיג הזדמנויות טובות ונדירות המקילות על ציבור האברכים, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים חדשנים בסנכרון עם מערכות מידע מתקדמות. חברי הת"ת הודיעו כי ההנחה המדוברת מיועדת עבור לומדי ישיבת מיר, אך גם בוגרי הישיבה ידידיה וכלל ציבור בני התורה יכול ליהנות ממנה בפיילוט ראשוני שיערך כעת עד לתאריך ח' בניסן. ובכך להשיא את ילדיהם בכבוד ב'היכלי תמיר' אשר ידועים ומוכרים בציבור ובעלי נגישות גבוהה במיוחד בתחבורה הנוחה, הן לאנשים המתגוררים בירושלים והן באנשים המגיעים לשמחה מחוצה לה.

מחירי האולם גבוהים משמעותית ביחס לאולמות החסד עקב כך שהמתחם נמצא במיקום מרכזי, (מחיר היכל א' 17250 ₪ ומחיר היכל ב' 14250 ₪) במסגרת ההנחות ניתן לקבל הנחה בסך 2,000 דולר עבור היכל א' והתשלום עבור החתונה בו תהיה 9,800 ₪ בלבד לאחר ההנחה. וסכום של 1,940 דולר הנחה עבור היכל ב' כך שתשלמו 7,000 ₪ בלבד לאחר ההנחה. השוכרים את שתי האולמות הקטנים היכל ג' + האולם העגול ישלמו על האולם סך של 6,000 ₪ אך פה יקבלו הנחה נוספת וישלמו עבור מנה 28 ₪ בלבד! המהווה מחיר חסר תקדים לעריכת חתונה.

על מנת לקבל את ההנחה ניתן לפנות לת"ת של ישיבת מיר, כאשר לאחר בירור פרטים ואישור ההנחה, מקבלים קוד שובר שאיתו פונים למשרדי היכלי תמיר ומקבלים את ההנחה המדוברת.

אין ספק כי מדובר על בשורה של ממש, כאשר 'היכלי תמיר'  שהיתה תמיד בחירה מועדפת על בעלי השמחות ביחוד בגלל המיקום מצטרפת לאפשרות של חתונת הילדים בכבוד, ונותנת אפשרות מכובדת ונגישה להשיא את הילדים במינימום, ולהקל על ההורים את ההוצאות הרבות שיש בנישואי הילדים.