היום הפתוח הוא ללא ספק צעד משמעותי בדרכם החדשה של המתעניינים, אל עבר עתיד של משרה יוקרתית בשכבות השכר הגבוהות ובעמדות מובילות

<<<<לפרטים והרשמה לחץ כאן >>>>

על המכינה האקדמאית החדשה של הטכניון, הספיקו מתעניינים רבים לשמוע. עבורם, זו עשויה להיות פריצת דרך להשגת תואר יוקרתי במדעי המחשב וההנדסה, תוך התאמה מלאה לאורח החיים החרדי ולצרכי הסטודנטים מהמגזר. כדי להשיג תואר כזה, ברמה אקדמאית גבוהה ובמסלול לימודים איכותי, מוכרחים הסטודנטים החרדים להשלים את הפער בהשכלת הבסיס, המהווה תנאי יסוד ללימודי תואר.

כך בשיתוף פעולה בין הטכניון לאוניברסיטה הפתוחה, מוקמת המכינה הייעודית שמטרתה לגשר על כלל הפערים ולהעניק לסטודנטים את מלוא ההכנה הנדרשת לתואר במדעי המחשב. כתקדים לפתיחת המכינה יושק בשבוע הבא יום פתוח למתעניינים, בליל שישי כ"ו בטבת, 3.1.19, במתחם אמפרסנד במגדלי קונקורד.

בסקירה מרתקת תיבחן המכינה על שלל יתרונותיה, תוך שימת דגש על ייעודיות המסלול והיותו שייך לגופים האקדמאיים המובילים בישראל, מה שמהווה נקודת פתיחה גבוהה עבור משתתפי התוכנית הייחודית. פרופסור ארנון בנטור מהטכניון ופרופסור חיים סעדון מהאוניברסיטה הפתוחה, יחד עם זאב סקלר מנכ"ל חברת תלם לשילוב חרדים בתעסוקה, יעניקו את כל המידע על תוכנית הלימודים והמעטפת המיוחדת שנבנתה עבור הסטודנטים החרדים.

משתתפי הכנס יוכלו להעלות כל שאלה לדיון במסגרת שו"ת מיוחד, על מנת לקבל מענה מדויק ואפקטיבי. בין השאר יקבלו המשתתפים את המידע הנחוץ לצורך מימוש מלגות מימון משתלמות, כתמיכה כלכלית לתוכנית. ויתרשמו אף מתמיכה אישית וליווי צמוד של רכז מקצועי מתוככי המגזר, שילווה את המכינה מהשלב הראשון ועד לסיום המוצלח, כמו גם מערך שיעורי עזר ותגבור שיעמוד לרשות הסטודנטים על מנת לכסות כל קושי שעלול לצוץ במהלך הלימודים.

בסיומו של הערב תיסקר גם תוכנית ההמשך של המכינה, המציעה לבחור בין מסלול לימודים בטכניון בכל תחום שיבחר הסטודנט, או השתלבות בלימודי מדעי המחשב באוניברסיטה הפתוחה בכיתה פרונטלית חרדית.

היום הפתוח הוא ללא ספק צעד משמעותי בדרכם החדשה של המתעניינים, אל עבר עתיד של משרה יוקרתית בשכבות השכר הגבוהות ובעמדות מובילות.

<<<<לפרטים והרשמה לחץ כאן >>>>