מאות זכאי משרד השיכון, הורים ומחותנים, השתתפו השבוע ביום עיון ראשון מסוגו שנערך לזוכי שני המתחמים הראשונים של 'מחיר למשתכן' שתבנה 'קבוצת נתיב פיתוח נדל"ן' ברמת בית שמש ד' ● נציגי משרד השיכון ו'נתיב פיתוח' נפגשו עם הרוכשים אישית והציגו בפניהם את הדרך מרגע בחירת הדירה ועד קבלת המפתח יו"ר 'נתיב פיתוח' ר' שמחה גריידינגר: "התרגשנו לפגוש את הזוכים ושמחנו להשיב להם על כל שאלותיהם, בידיעה שהם עומדים להיכנס לדירה איכותית שתיבנה בסטנדרטים מתקדמים ומובילים"

מאות רוכשים שזכו לאחרונה בדירות במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן" של חברת 'נתיב פיתוח' ברמת בית שמש ד', השתתפו השבוע ביום עיון ראשון שנערך באולם מרכזי בשכונת רמת בית שמש א' לזוכי שני המתחמים הראשונים בשכונת 'צמרות נתיב' אותם תבנה חברת 'נתיב פיתוח' שזכתה במכרזי רשות מקרקעי ישראל לבניית יותר מ-800 דירות בששה מתחמים שונים בשכונה.
בכינוס הציגו נציגי משרד הבינוי והשיכון וחברת נתיב פיתוח את זכויות הרוכשים הזוכים. משווקי הפרויקט אלי רייסנר וחברת אלדר העבירו סקירה מלאה על הפרויקטים וקצב ההתקדמות שלהם מרגע בחירת הדירה ועד קבלת המפתח, כאשר עורכי הדין המלווים את הפרויקטים הדגישו את הניסיון והאמינות רבת השנים של חברת 'נתיב פיתוח', כך שהרוכשים בפרויקט יכולים לדעת כי הם נמצאים בידיהם בטוחות.
במהלך יום העיון נערכו ארבעה סבבי הסברה לזוכים ב-151 יחידות דיור בשני המתחמים. במקביל, לאורך כל היום התקיימו מפגשים אישיים בין נציגי חברת 'נתיב פיתוח' לבין הזוכים, שהם לרוב זוגות צעירים, אשר הגיעו גם הורים ומחותנים רבים אשר התעניינו רבות בתוכניות וזכו להסברים מקיפים על התקדמות הפרויקטים של "מחיר למשתכן" שייבנו ברמת בית שמש ד'. המפגשים נערכו לאורך כל היום, על מנת שמומחי 'נתיב פיתוח' יוכלו לתת מענה מלא ואישי לכל זוכה וזוכה.
ב'נתיב פיתוח' מדגישים כי על אף שזכאי משרד השיכון זכו בדירות במחיר של פחות ממיליון שקלים במסגרת 'מחיר למשתכן', מבחינת החברה, הם זכו ליחס וליווי כמו כל רוכש אחר – גם אם רכש דירה במחיר כפול. בנוסף, לבאי יום העיון הופקה חוברת מהודרת, המפרטת ומרחיבה על הדירות הזוכות בפרויקט, מיקומם האיכותי, רמת התכנון והגימור, העיצוב האדריכלי המוקפד ועוד.
שני המתחמים הראשונים שייבנו על ידי חברת 'נתיב פיתוח' ברמת בית שמש ד', מהווים את פרויקט 'מחיר למשתכן' הגדול ביותר ששווק לציבור החרדי עד כה. בימים הקרובים יזומנו הזוכים למשרדי 'נתיב פיתוח' על מנת לחתום על החוזים הסופיים לרכישת הדירה.
הזוכים הרבים הודו למנהלי החברה, ובראשם היו"ר ר' שמחה גריידינגר, על ההשקעה הרבה וההסבר המפורט שניתן להם ביום העיון. לדברי ר' שמחה גריידינגר, יו"ר נתיב פיתוח: "התכנית מתקדמת ומהווה צעד נוסף בדרך של משפחות רבות להגיע לדירה בבעלותם. ששנו לפגוש את הזוכים ושמחנו להשיב להם על כל שאלותיהם, בידיעה שהם עומדים להיכנס לדירה איכותית שתיבנה בסטנדרטים מתקדמים ומובילים. לחברת 'נתיב פיתוח' ניסיון רב שנים בבינוי לציבור החרדי וחוסנה הכלכלי ידוע. החברה מתנהלת על פי כל כללי חוק המכר בשקיפות מלאה, כאשר הרוכשים נהנים מביטחון מלא ומשקט כלכלי. התחלנו את מהלכי הפרויקטים של 'מחיר למשתכן' ברגל ימין ואנו מקווים שהבנייה תתקדם כמצופה ובעז"ה הרוכשים יקבלו את המפתחות לבתיהם כבר בתוך כשנתיים וחצי".