תמונה באדיבות המצלם

פרנסה מכיוון אחר

אבחונים מקוצרים ללא עלות יאפשרו לבאי הכנס לבדוק את נטיותיהם התעסוקתיות, ושוברי הנחה יחולקו לאבחון המלא של אדם מילא יחד עם יעוץ תעסוקתי

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

 • ספר התורה של מרן רבי חיים קנייבסקי יכול להיות שלך. ההגרלה מחר!

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

היכן נקשרות דילמות בין פרנסה לחינוך? כיצד מובילה תקשורת בין אישית נכונה להצלחה רב-תחומית, ואילו תנאים מספקים יציבות כלכלית? כמקום המרכזי שאליו מגיעות סוגיות רבות בתחומי הפרנסה של המשפחה החרדית, מבקש מרכז כיוון להעניק במה מיוחדת ומרתקת למגוון נושאים הכרוכים בפרנסה, בכנס מושקע המתוכנן לליל שישי י"ח בשבט, 24.1. להרשמה לחץ כאן

בעלי משפחות המבקשים להעשיר את עצמם בכלים מקצועיים, ימצאו בכנס את המענה המדויק. את הערב יפתח הסופר חיים ולדר, האיש והאגדה, שישוחח על נקודות המפגש של פרנסה וחינוך במשפחה, מנקודת מבטו המחכימה. גיא אלפנדרי, קאוצ'ר ומומחה ל-NLP, ידבר על סודותיה של תקשורת בין אישית, והמומחיות לדבר נכון בזמן ובמקום המתאימים כמדד להצלחה בבית ובפרנסה.

אבחונים מקוצרים ללא עלות יאפשרו לבאי הכנס לבדוק את נטיותיהם התעסוקתיות, ושוברי הנחה יחולקו לאבחון המלא של אדם מילא יחד עם יעוץ תעסוקתי. במקביל, לצד כיבוד ליל שישי עשיר כמיטב מסורת כיוון, יוכלו המשתתפים לבחור בין 3 הרצאות נושא מיוחדות: הרצאתו של נועם שטרן, גרפולוג תעסוקתי, הרצאתו של יעקב פרבר, יועץ כלכלי בכיר, והרצאתו של מיכה שולם, יועץ עסקי בכיר.

מלבד שוברי האבחונים המלאים יהיו זכאים המשתתפים לשוברי הנחה מגוונים, כמו השתתפות בסדנת כלכלת משפחה ללא עלות, סבסוד לאבחונים וקורסי אנגלית ומחשבים של מרכז כיוון, ושעת אימון אישי תעסוקתי מטעם המרכז גם היא ללא עלות.

הערב הייחודי פתוח להרשמת ציבור הגברים בהשתתפות של 30 ₪ בלבד. ככל אירועי מרכז כיוון המופקים בחדשנות ובסימן התפתחות, זוהי הזדמנות של ממש לרכוש כלים מעשיים ותובנות חשובות, מתוך התוכן האיכותי והמקצועי המתוכנן לערב זה.

להרשמה: 073-2800948

להרשמה לחץ כאן

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן