"עסקים הפועלים באחדות – ברכה וסגולה להצלחה"

המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן שליט"א בבביקור מיוחד במרכז אחים

את הדברים אמר המשפיע המפורסם במעמד קביעת מזוזה ושתיית לחיים לרגל חנוכת הסניף הרביעי של רשת אנג'ן – רשת תיווך ושיווק פרויקטים, במרכז אחים – בני ברק. הרשת המובילה, בבעלותו של איש העסקים ר' ישראל גרשטנקורן, מפעילה סניפים מצליחים בירושלים, אשדוד, בית שמש וכעת גם בבני ברק.
הגעתו של המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן שליט"א למעמד עוררה התרגשות רבה בקרב חברי אחים, שקיבלו את פניו בטרקלין העסקים המפואר. לאחר קביעת המזוזה בפתח המשרדים החדשים של חברת אנג'ן התכנסו המשתתפים בראשות המשפיע לשתיית לחיים לכבוד המעמד בחדר הישיבות המהודר במתחם.
במעמד הרעיף המשפיע ברכות חמות להצלחת רשת אנג'ן, המשווקת לציבור החרדי פרויקטים יוקרתיים וכן דירות יד שנייה בכל רחבי הארץ, ובירך כי עסקים הממוקמים במרכז אחים, הפועלים באחדות ובאווירה חרדית ראויה, יזכו להצלחה וסייעתא דישמיא בעסקים.
הנהלת אחים הציגה בפני האורח הדגול את מגוון השירותים המשרדיים הפועלים במקום לטובת בעלי העסקים החברים במתחם. המשפיע הביע את הערכתו והתפעלותו מהמתחם הפועל על פי כללי התורה וההלכה, ובירך את החברים בשפע ברכה והצלחה בכל מעשי ידיהם.
במרכז אחים – בני ברק מעמידים לרשות עצמאים ואנשי עסקים חרדיים שירותי מעטפת מקצועיים בדרך להצלחה, כולל חברות בקהילת עסקים איכותית ומגוונת, סביבת עבודה חדשנית ונעימה, מפגשים והרצאות מקצועיות בנושאי יזמות ועוד.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *