אם יש לכם את מחמם המים של אמישראגז תהיו בטוחים: לא משנה כמה בני משפחה ישתמשו במים החמים, גם לבאים בתור יישאר מספיק מים חמים

כולנו מכירים את התופעה, בעיקר בחודשי החורף. דוד השמש דולק ללא הפסקה, אבל המים החמים לא מספיקים לכל בני המשפחה. בימי שישי, כאשר השבת נכנסת מוקדם, המשימה קשה שבעתיים.
ברוב המשפחות מוצאים פתרונות יצירתיים: מתחילים מקלחות מהבוקר, מקלחות קצרות, חוסכים במים החמים, ממתינים בין מקלחת למקלחת או מתפשרים על מים פושרים. בקיצור – חישובים של יום שישי חורפי כאשר הבוילר שדולק כבר שעות ארוכות, לא מצליח לעמוד בקצב.
אם המנגינה הזו מוכרת לכם, אתם מוזמנים להצטרף למבצע החדש של אמישראגז שמבטיחה ללקוחותיה פתרון שיספק לכם שקט אחת ולתמיד: מים חמים ללא הגבלה 24 שעות ביממה. מחמם המים של אמישראגז, יעניק לכל המשפחה מים חמים ללא הגבלה, גם כאשר מדובר במשפחה ברוכת ילדים בלעה"ר, , מבלי שתצטרכו להמתין עד שהדוד יחמם את המים.
לקוחות אמישראגז נהנים עכשיו ממבצע מיוחד לחודשי החורף של מחמם המים במחיר היכרות של החל מ-2,790 ₪ ב-10 תשלומים. אם אתם רוצים שתמיד יישארו לכם מים חמים ללא הפסקה, אל תחמיצו את המבצע. התקשרו, מהרו להזמין ומחמם המים בדרך אליכם.
יובל אלעזר, נציג חברת "אמישראגז" מסביר מהם היתרונות של מחמם המים החדש של החברה: "ראשית, מדובר במוצר חכם שנפוץ מאוד באירופה הקרה ותופס תאוצה בשנים האחרונות גם אצלנו. בניגוד לבויילר החשמלי הקלאסי שמצריך היערכות מוקדמת של שעה-שעתיים לפני המקלחת, מחמם המים בגז נדלק באופן אוטומטי עם הפתיחה של אחד מברזי המים החמים בבית. היתרון הגדול של מחמם המים בגז זה שהוא מספק מים חמים למקלחות חמות עבור משפחה שלמה. בניגוד למחמם מים חשמלי, במחמם המים על גז, המים החמים זמינים בכל כמות נדרשת ולכל אורך המקלחת, גם אם זו ארוכה במיוחד. בנוסף, מחמם מים בגז מאפשר למספר בני משפחה להתקלח במקביל".
לגבי העלויות אומר יובל אלעזר כי "כאשר אנו מחממים דוד חשמל, אנו משקיעים אנרגיה לחימום דוד גדול (כ-150 ליטר) מלא במים קרים – כמות גדולה שלא תמיד נדרשת לנו. בנוסף מי מאתנו לא "שכח" את הדוד דולק כך שהמשכנו להשקיע אנרגיה (עלויות) זמן רב לאחר שהמים בדוד כבר התחממו. מחמם מים בגז פותר את הבעיה, שכן כאמור הוא נכנס לפעילות רק בעת פתיחת המים ומפסיק לפעול עם סגירתם. בנוסף, מחמם מים בגז מסונכרן עם דוד השמש – כלומר, אם יש לנו מים חמים "חינם" מקרני השמש, אז מחמם המים בגז לא יכנס לפעולה".