הפתרון של ד"ר פישר לעור התינוק

יובש עור הינה תופעה הנפוצה בקרב תינוקות בעיקר במהלך שנת חייהם הראשונה, לעיתים כתוצאה מהלידה ולעיתים כתוצאה משינויי אקלים ומזג האוויר. בתקופת החורף מואצת תופעת היובש בשל מזג האוויר הקר שבחוץ וכן אמצעי החימום שבבית המורידים את רמת הלחות באוויר ומגבירים את היובש. תופעת יובש העור היא גם נחלתם של המבוגרים מסיבות שונות כגון – נטייה תורשתית ו/או שימוש בסוגי סבון הפוגעים בשכבת השומן הטבעית שעל פני העור.
שימוש בשמן רחצה מסייע בטיפול ומניעת יובש עור לעומת שימוש בסבון שעלול לייבש את עור התינוק ולגרום להופעת גירויים, קילופי עור וקשקשים. בשל כך יש רופאי העור שימליצו על שימוש בשמני רחצה לרך הנולד.
היתרונות של שמני רחצה הינם רבים. הם מנקים את עורו העדין של התינוק, מרככים ומזינים אותו, שומרים על לחות העור ותורמים למראה עור בריא, רך ונעים יותר למגע.
מה חשוב לבדוק כשבוחרים שמן רחצה לתינוק?
 התאמה של השמן לשימוש מגיל לידה.
 עמידה במבדקים מחמירים – היפואלרגני, סנסיטיב, מבדק דרמטולוגי וכו'.
 לחות לאורך זמן – היות ועור התינוק יבש חשוב לבחור בשמן רחצה שנבדק ונמצא שהוא מעניק לחות לאורך זמן.
 מידת היובש של עור התינוק (יבש / יבש במיוחד) – יש לבחור בתכשיר המתאים למצב העור של התינוק (רגיל/ מחוזק המתאים לעור יבש במיוחד).
 אי הימצאות רכיבים אלרגניים העלולים לגרום לרגישויות ולעיתים אף להתפתחות אלרגיה.
 נוחות השימוש בסביבת התינוק – חשוב לזכור שבזמן האמבטיה הידיים שלך חייבות להיות על התינוק כל הזמן, לכן יש לבחור בתכשיר קל ונוח לשימוש.

הפתרון הבדוק של ד"ר פישר!
מומחי מעבדות המחקר של ד"ר פישר פיתחו את סדרת שמני הרחצה לתינוק "אמול" – הפתרון הבדוק, היעיל והמהיר המאפשר ניקיון יסודי של העור תוך שמירה על לחות העור ל-24 שעות בפעולה אחת!
בסדרה מגוון תכשירים לפי רמת יובש העור של התינוק:
אמול קלאסי, אמול פורטה (מחוזק) ואמול נטורל לאמהות ששמות דגש על שימוש בתכשירים טבעיים.
שמני רחצה בסדרת אמול הינם היפואלרגנים, עברו את מבדק סנסיטיב המעיד על התאמה לעור רגיש, אינם מכילים שמן בוטנים שעלול להיות אלרגני לתינוקות מסוימים, ללא SLS ו- SLES וכמובן ללא פראבנים וחומרים משמרים. כל תכשירי הסדרה מגיעים עם משאבה לשימוש נוח וקל.
הנוסחה הייחודית של שמני רחצה בסדרת אמול תעניק את הטיפול הטוב ביותר לשמירה על בריאות עורו העדין של התינוק.

ניתן להשיג ברשתות הפארם, רשתות השיווק ובבתי המרקחת.