הרב משה לייב הגר מה יש בקורסים שלו, שהופכים את החיים?

הם התקבצו ובאו לשם אחד אחד. אברך הכולל יחד עם מנהל המשרד, הפקיד הפשוט עם מתווך הנדל"ן, בחור שניצב בפרק האיש מקדש ויהודי מבוגר שנחשב מגייס כספים כבד למוסדות מפורסמים. הם הגיעו ואליהם מתלווה סימן שאלה גדול: "מה כבר יכול לקרות תוך מספר מפגשים? איך סדנא אחת יכולה לחולל ניסים?" הרהרו. "בגילי ממש אי אפשר להשתנות…" סבר אפור הזקן ומלמל לעצמו: "נו, שוין… אם לא יועיל לא יזיק".

האות ניתנה, הרב הגר עלה על הבמה. הוא והחן המיוחד שלו, הפשטות הזו זה מה שכבש אותם באופן מיידי. חלל האולם התמלא בדריכות. בשעה השנייה הם כבר חשו בזרמים באוויר, הקשיבו בפה פעור והחלו לשתף פעולה, תחילה בביישנות מהולה בתהייה, אך עד מהרה נכבשו לחלוטין ופנו להשתתף בתרגילים. בהמשך עלו לבמה אחד אחרי השני והציגו את החזון האישי. "יש פה משהו אחר". סח הממושקף לרעהו. "כל דקה שווה המון". השיב הצעיר בחיוך.

בסיומה של הסדרה, רובם לא הכירו את עצמם. כל אחד טווה לעצמו יעד, חתר למטרה והצליח לבסס לעצמו מהלכים. משכורתו של הפקיד הועלתה, לאחר שמונה שנים בה משכורתו 'גירדה' את שכר המינימום, הוא הצליח לדרוש את המגיע לו בביטחון רב ולהתקדם למשרה מפתיעה. מתווך הנדלן ראה ברכה בעמלו והצליח לתווך עסקה דמיונית לקהילה שלמה בתוך חודשיים. המשתתף המבוגר, הצליח להשליש את גיוס התרומות למוסדות בהם עסק. והאברך השקט הצליח לראשונה להגיע ל"שטעלע" מכובד בישיבה גדולה. הקורס פתח בפניהם שער לעולם אחר, עולם בו ניתן לכבוש יעדים ולסמן מטרות. עולם בו אין חשש או מורא לזנק להצלחה. כי השמים הם הגבול!

מה יש שם, בסדנא העולמית, שחוללה ומחוללת מהפך של ממש בקרב עשרות אלפי אנשים כבר שלושים שנה? מהו סוד קסמו של הרב משה לייב הגר, שמצליח להביא אנשים רבים למקום טוב הרבה יותר? ומהי השיטה שכבשה את ליבו של הציבור החרדי ומתאימה לכל אדם באשר הוא?

הגיע הזמן לפתוח את הקלפים…

הרב משה לייב הגר הינו לפני הכל, יהודי ערכי בעל לב חם, שפיתח שיטת אימון שהוא מאמן בעזרתה אלפי אנשים כבר למעלה מעשור בארץ ובחו"ל. הרזומה העשיר שלו והאימון הכובש השפיעו על חייהם של מעל 18,000 בוגרים שחבים לו את חייהם, כפשוטו. ביניהם אנשי עסקים, אברכים, ראשי ישיבות ואף אדמורי"ם.

איך הוא עושה זאת?

לא מדובר בקסם, לא בסיפור מיסטי, ולא, אין כאן שפנים שיוצאים מהכובע. יש כאן תהליך מרתק ופורה של אימון לא רגיל, שהופך לאנשים את הראש. זה קורה בעיקר בעקבות השיעורים העשירים בתרגול עיקש וחסר פשרות, שמצעיד את המשתתפים קדימה, לעבר היעד שהציבו לעצמם. כל אחד התקדם בסירה האישית שלו, והגיע לחוף מבטחים מבטיח, בעזרת המשוטים המופלאים והגישה הייחודית שהגיש לו הרב הגר.

בשבוע הקרוב, יקיים הרב הגר יחד עם חברת "זינוק להצלחה", ערב חשיפה ייחודי, ערב בו תוכל להכיר את האיש שעומד בענווה גדולה מאחורי עשרות אלפי הצלחות של בוגרים. בין הבוגרים שלו עברו במהלך השנים אדמורי"ם לצד ראשי ישיבות, מנהלי עמותות לצד אנשי עסקים, שכירים לצד עצמאיים, אברכים לצד בחורים, וכולם כולם, חבים לו את הצלחת חייהם.

ערב החשיפה יתקיים בעז"ה בבני ברק: ביום שני כז' באדר א' – באולם שמח תשמח, רח' ישמח משה 25.

ובירושלים: ביום רביעי, כ"ט אדר א' – באולמי סדיגורא רח' שמואל הנביא 79.

בשעה 8:00 בערב

הכניסה חינם, לחץ כאן להבטחת מקומך

או בטלפון: 03-5-444-900

אם אתם רוצים לעשות שינוי אמיתי בחיים שלכם, אתם חייבים להיות שם.

 

רוצה לראות מה הבוגרים הטריים שלנו מספרים?

לחץ כאן לצפיה