אודות לנדיבות ליבם של גבירים שנרתמו יחד עם ארגון "יד אליעזר" להקל בעול הגדול של ההורים בחתונת ילדיהם - כל הפרטים על המהפכה

אולמות הארגון הם 'ארמונות וולף' בירושלים, 'ארמונות פרידמן' בבני ברק ו'אחוזת פרידמן' באשדוד, שכבר אפשרו לאלפי זוגות מכל החוגים להפחית משמעותית את עלויות החתונה למחיר של 22 אלף שקל, כך שיוצא לשלם 11 אלף שקל לכל צד מהמחותנים.

ל'חדשות JDN מדווחים כי בנוסף לסיוע הגדול שהיה ניתן עד היום החליטו ב'יד אליעזר', להמשיך את המהפכה ולהרחיב אותה.

וכחלק מהמהפכה הגדולה כל זוג שיתחתן באחד באולמות החתונות יקבל הטבה נדירה של חבילת נדוניה רחבה ומקיפה ובנוסף אפשרות לכלה לשכור שמלת כלה להשכרה כמעט בחינם! תמורת תשלום של 600 שקל בלבד. בסה"כ ההטבה החדשה מוסיפה חסכון אדיר של 12,000 ש"ח לכל חתונה. ועוד הטבות נוספות שאמורות להצטרך בקרוב של תכשיטים,מוצרי חשמל, ועוד.
היוזמה המבורכת יוצאת לדרך אודות להירתמותם של הגבירים שנטלו על עצמם את העול הגדול בכדי להקל על ההורים, וכחלק מדרישתם הייתה שהכל ייעשה בכבוד ובאיכות בדיוק כמו שיש לאלה שיש להם.
אל קבוצת האולמות הצטרף לאחרונה האולם באשדוד שעם פתיחתו שינה את פני עולם החתונות באשדוד ואף מחוצה לה מגיעים אנשים במיוחד לערוך באולם המפואר את חתונת ילדיהם.

בשיחה עם מנהלי המקום שמענו כי מקימים בימים אלה באולם סלון כלות מפואר בשווי של מיליון וחצי שקל מה שיפתור את הצורך ללכת ממקום למקום ושם כל הזוגות יוכלו לקבל חינם את הנדוניה.

בתמונה סלון הכלות המפואר באשדוד