בדרכה לבורסה בקנדה חברת A2Z לקראת השלמה מלאה של סבב הגיוס הנוכחי לאחר כמה ימים בלבד מקבלת ברכת הצלחה מכ"ק אדמו"ר מקליוולנד שליט"א

החברה העמידה לעצמה כמטרה ונמצאת בשלבים מתקדמים לרשום את מניותיה למסחר בבורסת ה   TSX-V בקנדה. על מנת להשלים את תהליך רישום מניות החברה בבורסה הקנדית, התקנון של הבורסה חייב את החברה לצרף לשורותיה לפחות 200 משקיעים, ולכן החברה פתחה את שעריה להשקיע בחברה ערב הפיכתה לחברה ציבורית.

בתחילת שבוע שעבר עלו משלחת בעלי חברת A2Z בראשות מנכ"ל החברה בןצור יוסף אל מעונו של כ"ק האדמו"ר מקליוולנד שליט"א בכדי לקבל ברכה להצלחה בעסקה.

לחצו כאן להצטרפות>>>>>

נכון להיום, מספר ימים בלבד לאחר קבלת הברכה, החברה סיימה כמעט במלואו את סבב הגיוס.

מנכ"ל החברה בןצור יוסף מסר: "היינו סמוכים ובטוחים שנצליח להשלים את סבב הגיוס היות ומדובר בעסקה אטרקטיבית אך לא העלינו על הדעת שנצליח להגיע להצלחה כזו מסחררת וכל כך מהר. עורכי דיננו (אחד המשרדים המובילים והגדולים בארץ) אשר מעורבים בלא מעט עסקאות, התוודו בפנינו שמעולם לא ראו הצלחה כה מהירה בגיוס המונים".

מנכ"ל החברה אף הוסיף ואמר: " לנו זה ברור וידוע שמקור הצלחה זו הינו ברכת כ"ק אדמו"ר שליט"א ומשוכנעים שברכתו מלווה ותמשיך ללוות את החברה ואת המשקיעים שלה."

הזדמנות העסקית זו סוחפת אנשים שלא חלמו להשקיע במניות בבורסה בינלאומית בניירות ערך של חברות בינלאומיות יציבות ורווחיות. באפשרותכם להצטרף לבין שורות המשקיעים או לבדוק מי מבין החברים שלכם כבר השקיע במניות חברת  A2Z .

לחצו כאן להצטרפות>>>>>