משתה ושמחה לחוגגים, לשותים, למשמחים ולמבינים

בשביל משתה ושמחה בפורים צריך לדעת בדיוק באיזה יין לבחור. יינות האיכות של טפרברג מושלמים למשטה ושמחה לכולם: לחוגגים, לשותים, לשולחים, למקבלים, למוערכים, למשמחים ולמבינים
 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • 'הגיע זמן הפירעון' משפחת כהן מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

טפרברג מציעה לכם סדרות יינות איכותיים ומשובחים, בעלי טעם וארומה ייחודיים המלווים את היקב המשפחתי כבר שנים ארוכות וזוכים למגע הזהב של היינן הנודע שיקי ראוכברגר. היינות המשובחים של טפרברג נוצרים מענבים איכותיים שגדלו בכרמים מובחרים באזור הרי יהודה, שפלת יהודה ונחל איילון והתבגרו בחביות היין שביקב הבוטיק בהרי יהודה עד לקבלת היין המושלם.

בכל שולחן חג טפרברג מציעה את היינות המובחרים והאיכותיים ביותר – לאירוח, כמתנה למארח או כיין מושלם למשלוח מנות למי שאתם חפצים ביקרם. סדרות יינות טפרברג כוללים את סדרת  LEGACY- סדרה מובחרת שמיוצרת מטובי הענבים שהגיעו ליקב, סדרת ESSENCE הכוללת יינות זניים מורכבים ומשובחים המתאפיינים בסביבת גידול ובטרואר ייחודי, INSPIRE – סדרת בלנד המציעה בלנדים מקוריים ועשירים, IMPRESSION – מכרמים מובחרים בשפלת יהודה ונחל איילון, VISION – הסדרה הצעירה והרעננה של היקב המיוצרת מכרמים בשפלת יהודה ו- MOSCATO- הסדרה בעלת טעמים קלילים פירותיים, מרעננים מבעבעים וקרירים.

יקב טפרברג הוא דור חמישי לאהבת יין ששומר על חזון שהנחה את משפחת טפרברג מאז ומעולם – שמירת מסורת היין העתיקה, תוך השתכללות מתמדת ויצירת חתימת יין ברורה הנשענת על שורשים איתנים.

יינות טפרברג כשרים למהדרין בהשגחת בד"ץ העדה החרדית, ללא חשש ערלה טבל ושביעית.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן