'וורקאפ' משיקה מתחם עבודה באזור העסקים היוקרתי BBC

במתחם העבודה החדש שייפתח באזור העסקים-BBC בבני ברק תפעל סביבה תומכת לבעלי העסקים שתעניק ייעוץ מקצועי ותסייע להם להתפתח ולצמוח. לראשונה: מתחם עבודה לגברים ונשים בהפרדה מלאה

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

לא רק מתחמי עבודה משותפים: בקרוב יפתח בעיר בני ברק מתחם עבודה ייחודי, אשר יעניק לעצמאיים סביבת עבודה משרדית איכותית לגברים ונשים בהפרדה מלאה, תוך מתן ייעוץ, הזדמנויות ופתרונות להתפתחות עסקית.

מתחמי המשרדים המשותפים צברו תאוצה אדירה בשנים האחרונות והפכו למצרך מבוקש בקרב אנשי עסקים ועצמאיים מכל התחומים. כעת מביאה חברת 'וורקאפ' לישראל את סביבת חללי העבודה שיעניקו לא רק שירותי משרד אלא גם התאמה מושלמת לבעלי עסקים, שיקבלו במקום שירותי ייעוץ וליווי במגוון תחומים מאנשי מקצוע מומחים בתחומם.

חברת 'וורקאפ' תעודד גם את האינטראקציה בין בעלי העסקים שיפעלו במקום, מה שיעניק הזדמנויות חדשות לשיתופי פעולה עסקיים וליוזמות והזנקים חסרי תקדים.

המתחם שנבנה בבני ברק על ציר ליבת העסקים של גוש דן, מציע סביבת עבודה דינמית ויעילה לבעלי עסקים עצמאיים, תוך הכשרת מתחמי עבודה נפרדים לגברים ונשים. המשרדים נבנו בפאר והדר לפי כל קנה מידה ועומדים בסטנדרטים גבוהים ובעיצוב מרהיב ומושלם. המשרדים המפוארים מעניקים את כל שירותי המשרד בסביבה המרחיבה דעתו של אדם ותפוקתו של כל עסק.

בהנהלת 'וורקאפ' אומרים, כי "עוסק עצמאי זקוק לא רק למקום שקט לעבוד בו אלא גם ובעיקר לסביבת עבודה שתזניק את העסק שלו קדימה. המיזם שהחל בארה"ב והגיע לארץ מציע כעת לראשונה את הפתרון המושלם לקהל הדתי והחרדי ומעניק הזדמנות אמיתית לעצמאיים ולעצמאיות להיכנס 'למגרש של הגדולים' ו'לשחות במים העמוקים' של עולם העסקים בדרך אל ההצלחה".

שימי סגל סמנכ"ל 'וורקאפ' אומר, כי "הניסיון הבינלאומי מוכיח שעסקים עצמאיים וקטנים צמחו להיות גדולים לא רק בגלל סביבת העבודה הנוחה אלא בעיקר בגלל הדינמיקה העסקית של הסביבה בה פעלו. בעל עסק צריך לעבוד עם בעלי עסקים ועם אנשי מקצוע, וזאת אנו מציעים בין שלל היתרונות במתחמים המפוארים של וורקאפ".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן