יין הקידוש 'קינג דיוויד קונקורד' בבקבוק 187 מל', פרקטי במיוחד למשלוחי מנות, כמו גם את גולת הכותרת של יינות הקידוש – 'יין קדמון' המשובח, במהדורת מגנום יוקרתית

לאחר השקת מהדורת 'תירוש כרמל' בבקבוק קטן ונוח, מרחיבים 'יקבי כרמל' את  היצע המהדורות למשלוחי מנות עם מהדורות החג ליינות הקידוש הפופולאריים והנמכרים ביותר בשוק . כעת, תוכלו לרכוש גם את יין הקידוש 'קינג דיוויד קונקורד' בבקבוק 187 מל', פרקטי במיוחד למשלוחי מנות, כמו גם את גולת הכותרת של יינות הקידוש – 'יין קדמון' המשובח, במהדורת מגנום יוקרתית (1.5 ל').

'קינג דיויד קונקורד' הינה סדרת יינות הקידוש הנמכרת ביותר בישראל, מתאימה לקידוש והבדלה ונפלאה כיין קינוח.
'קדמון' הוא יין אדום איכותי, המופק מענבים מובחרים, שנבצרו בשיא בשלותם. היין התיישן במשך 18 חודשים, שהעניקו לו טעם וארומה ייחודיים, ההופכים אותו ליין הפרמיום בקטגוריית יינות הקידוש.

"לרגל פורים, יצאנו עם מהדורות מיוחדות המותאמות במיוחד למשלוחי מנות, כערך מוסף לצרכני המגזר החרדי. המהדורות המיוחדות, שבראשם 'תירוש' המקורי במהדורה מוקטנת של 187 מל' זוכות לביקוש ולהתעניינות רבה",  אומר רן אסא, מנהל השיווק של 'יקבי כרמל', "לאור ההצלחה, בחרנו להמשיך ולהשיק גם את יינות הקידוש הפופולאריים 'קינג דיוויד קונקורד' ו'קדמון' במהדורות חגיגיות. השקות נוספות צפויות בקרוב, נמשיך לעדכן".

את יינות 'קינג דיוויד קונקורד' ו'יין קדמון' תוכלו לרכוש בכל רשתות השיווק החרדיות, וכמו כל יינות 'יקבי כרמל', גם הם מתהדרים בכשרות בד"צ מהדרין בראשות הגר"א רובין שליט"א.