משלוח מנות בטוויסט ייחודי – מתנה מבית ג'נטלמן כל גבר ישמח לקבל!

חג פורים הפך מזמן לחג המתנות. משלוח המנות כבר לא מכיל רק בקבוק יין ושוקולד, ולכל מי שרוצים לכבד ולהוקיר – מחפשים מתנה הולמת.

ללא ספק גולת הכותרת של המתנות ניתנת למלמדים בתלמוד תורה, לר"מים בישיבה, לרבנים, לבוסים שלנו שאנחנו חפצים ביקרם, לעסקנים שסייעו לנו, לחברים ולשכנים שפורים זו ההזדמנות להראות עד כמה אנחנו מעריכים ואוהבים וכמובן – לאבא, לאח, ולחתן. גם בחג בו אנחנו קוראים במגילת אסתר "וכל הנשים יתנו ייקר לבעליהן" – מחפשות נשים להעניק מתנות שוות ומקוריות לבעל (ולקבל בחזרה).

מתנה לגבר מיוחדת, מקורית באמת ומהודרת תמצאו ברשת Gentleman (ג'נטלמן). אין כמו רשת המתנות הגדולה בישראל, הרשת הייעודית למתנות גברים, אשר מונה כיום 47 סניפים בכל רחבי הארץ. בג'נטלמן הקיימת קרוב ל-25 שנה, יודעים מה בדיוק גברים אוהבים לקבל ומה יוקירו. לכן הרשת מציעה מגוון רחב וייחודי של האביזרים והגאדג'טים האיכותיים והמשוכללים ביותר, מהמותגים המובילים בקטגוריות השונות: שעונים, מוצרי אלכוהול ועישון מהודרים, משחקים שולחניים ומשחקי חשיבה, ערכות ואביזרי מסאז', תכשיטים, עטים יוקרתיים עם חריטות, מיניאטורות, מערכות סאונד, אולרים ועוד.

המגוון הגדול של המתנות משדר יוקרה ואלגנטיות כובשת, ויסחט קריאות התפעלות מכל מי שיקבל אותו. אם חשוב לכם שהמלמד של בנכם יעניק לו יחס של אח"מ, תראו איך מתנה מג'נטלמן משדרגת הכל. כי כשאתם מעריכים מישהו, ולא משנה מיהו, ג'נטלמן יודעת להפוך את ההערכה וההוקרה למתנה ייחודית ואיכותית.

טל רז, מנכל ובעלים גנטלמן: "רשת ג׳נטלמן התחילה את דרכה בשנות התשעים מתוך רצון לחדש ולהצעיר את תחום חנויות המתנות לגברים בישראל".