כולם כבר יודעים שלסלטי 'אחלה' של שטראוס יש טעם של בית, בפורים תשמחו לגלות כי הטעם הביתי יחד עם הצבעוניות של הירקות הטריים, הופכים כל שולחן חג לחגיגה לעיניים שמוסיפה לשמחה הפורימית!

אין כמו סלטים עם טעם של בית: עם כל ההכנות לקראת חג הפורים… הזמן קצר והמלאכה מרובה, אז טוב שאחלה מציעה מגוון סלטים שיחסכו לכם זמן ומאמץ, בטעם הכי ביתי שיש, המתאימים באופן מושלם לסעודת הפורים.
סלטי אחלה אהובים על המשפחה החרדית, בזכות טעם מעולה, טריות ומגוון. מגוון סלטי אחלה עשויים מחומרי גלם איכותיים תוך הקפדה כשרותית מלאה של משגיח בד"ץ שארית ישראל המיומן.
לאחרונה הרחיבה אחלה את סדרת "טעמי השוק" בעוד שלושה טעמים חדשים ומפתיעים: סלט קישואים עם בצל, סלט מטבוחציל חריף המורכב מחצילים עם עגבניות ופלפלים, וסלט כרובית בטחינה המכיל טחינת אל ארז.
בסעודת הפורים הזו, אחלה מזמינה אתכם ליהנות מהטעמים החדשים וממגוון סלטי אחלה המוכרים והאהובים: חומוס בעל מרקם רך ותוספות עשירות, עשוי מגרגירי חומוס טריים, טחינה גולמית משובחת ותבלינים איכותיים. סלט מטבוחה המכיל עגבניות עסיסיות מתובל בטאצ' פיקנטי של תערובת תבלינים בבישול ארוך למיצוי כל הטעמים, סלט כרוב אדום פריך, חתוך לרצועות ומתובל במיונז איכותי וביתי של אחלה. סלט פלפלים קלויים המכיל פלפלים קלויים על האש, חתוכים לרצועות ומתובלים בפלחי שום ותחמיץ עדין, ממש כמו בהכנה ביתית ועוד סלטים מיוחדים וטעימים כמיטב המסורת של אחלה.
שירי בירמן כהן, מנהלת שיווק שטראוס מזון טרי: "שילוב של חומרי גלם טריים, רכיבים מעולים ותהליכי ייצור מתקדמים המדמים הכנה ביתית, הם בסיס המותג אחלה, והם שמבטיחים לנו את השילוב המנצח. אחלה הוא מותג הסלטים המוביל במגזר החרדי ועל האמון והפרגון של המגזר החרדי, אנחנו נענים בעוד ועוד מוצרים מעולים שיפארו את שולחן החג".