נציב שירות המדינה: הנציבות חייבת להמשיך את שילוב החרדים בשירות המדינה

צוות הנציבות שכלל גם את מנהלות אגפי שוויון מגדרי וגיוון תעסוקתי ובכירים נוספים, שוחח עם צוותי הקליטה, המיון וההשמה ושמע מהם על הפתרונות לאתגרי התעסוקה במגזר החרדי.

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • האברך שדאג לעשרות משפחות במצוקה נפטר מהמחלה

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

בכירים בנציבות שירות המדינה בראשות הנציב פרופ' דניאל הרשקוביץ, נפגשו בתחילת השבוע עם הנהלת קרן קמ"ח וערכו סיור בפרוייקטים השונים של הקרן, במרכז כיוון ובמתחם ביזמקס במטרה להכיר לעומק את מצב התעסוקה ואת פעילות קרן קמ"ח לקידום שילוב הציבור החרדי בתעסוקה בכלל ובשירות הציבורי בפרט.
את הסיור הובילו מרדכי פלדשטיין מנכ"ל הקרן יחד עם עו"ד אברהם יוסטמן סמנכ"ל הקרן ומר גדעון קופרמן, ממנהלי 'אחים גלובל' ומנהלי הפרוייקטים השונים של ק.מ.ח.
צוות הנציבות שכלל גם את מנהלות אגפי שוויון מגדרי וגיוון תעסוקתי ובכירים נוספים, שוחח עם צוותי הקליטה, המיון וההשמה ושמע מהם על הפתרונות לאתגרי התעסוקה במגזר החרדי. במהלך הביקור, נתן עו"ד יוסטמן סקירת נתונים ומגמות מקיפה על תהליכי התעסוקה במגזר. הנתונים היוו את הבסיס לדיון מעניין על דרכי הפעולה הנכונות להשגת היעדים תוך התחשבות מתמדת באתגרים המשפטיים והבירוקרטיים שעומדים בפני העושים במלאכה.
הדיון עסק גם בתכנית 'משפיעים' והמשך פעילותה בכפוף לדרישות בית המשפט. בפני הנוכחים הופיעו בוגר של התכנית שכבר השתלב בעמדה בכירה באחד ממשרדי הממשלה, וכן עמיתה שנמצאת כעת בעיצומו של מחזור הנשים ששיתפו מניסיונם האישי ומחוויותיהם בתכנית.
לדברי מרדכי פלדשטיין מנכ"ל הקרן: "קרן ק.מ.ח והפרוייקטים שהיא מפעילה ימשיכו לקדם מגוון מסלולי השתלבות וריבוי פתרונות תעסוקה יצירתיים לציבור החרדי לכל הפונים בכל הרמות בכדי להעניק את המענה המושלם לכל חלקי האוכלוסיה החרדית, תוך דגש על האפשרות להשתלב בעולם המעשה ללא שינוי או פגיעה באורח החיים של שמירת תורה ומצוות".
הנציב הדגיש בפני הנוכחים את שביעות רצונו משיתוף הפעולה עם קרן קמח ובמיוחד מקיומה של תכנית משפיעים ואת מחוייבותה של הנציבות למחזורים נוספים ולהמשך תהליך שילוב החרדים בשירות המדינה ובתעסוקה

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell