עמותת 'אבן ישראל' משמחת את חניכות 'שתילים'

יום חוויתי ועוצמתי במיוחד היה מנת חלקן של בנות 'שתילים' – פנימייה לילדות ונערות בסיכון.

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

בימים שמרבים בהם בשמחה, בחרו בעמותת 'אבן ישראל' והעומד בראשה המנכ"ל הרב יהודה יוסקוביץ הי"ו לשמח את לב החניכות בהפנינג מסיבת פורים מפוארת ומרגשת במיוחד.

העמותה לא חסכה במאום, והשקיעה חשיבה במח ולב ובעיקר ברגישות. איך שהכל יהיה פשוט מושלם, החל מצוות הפקה מיוחד שנרתם למטרה החשובה להרנין לבבות שבורים ולעודד את הבנות בהתמודדויות הרבות והיומיומיות שלהן.

במות תאורה ותזמורת מרשימים הוקמו, דוכני מזון וברים מפוארים והכל כיד המלך וברוחב לב, ואף הביאו זמרת ידועת שם לשיר ולרקוד עם הבנות. כשמתנדבות עמותת 'אבן ישראל' עומדות הכן לרשות החניכות למלאות כל משאלה בנדיבות ובאהבה.

מנהל הפנימייה הרב ראובן גלסנר הי"ו העניק את המימד הרוחני של שמחת היום והשמחה האמיתית בלב כל אחת, בדבריו הודה בשם כל הצוות החינוכי והרכזת הגב' רחל קליין תחי' , והעניק תעודת הוקרה המבטאת את הכרת הטוב ולו במעט לתרומתה הגדולה של העמותה באירוע מקצועי ומרשים ופשוט מושלם.

קשה לתאר את השמחה והחיוך שהיו על פני התלמידות שלא פסקו מלהודות בהתרגשות על יום כה עוצמתי ושמח, ואף שלחו מכתב תודה מיוחד למנכ"ל העמותה הרב יוסקוביץ הי"ו, בו תארו את החוויה שלהן והכוחות החדשים שננסכו בחן. כמו שאמרה אחת החניכות לרכזת החינוכית עם לכתה לישון בשעת ליל מאוחרת לאחר היום המיוחד: "אני מרגישה כל כך טוב, שמחה ומאושרת, עד שקשה לי להיזכר מתי הלכתי לישון עם כזו שמחה".

 

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell