סיבה טובה נוספת לדעת אנגלית ברמה טובה ומעלה היא שזוהי שפת העסקים הבינלאומית. אי לכך, שליטה בשפה זו יכולה להעניק בוסט ממשי לכל קריירה, ובפרט בתחומים שמציעים משרות נחשקות ומתגמלות, הן בארץ והן מחוצה לה.

המאה ה-21 מתאפיינת בשתי מגמות רבות עוצמה, לטוב ולרע: האחת היא השינויים המשמעותיים בשוק התעסוקה, כשלפי כל המומחים משרות רבות שקיימות כיום פשוט ייעלמו מן העולם ובמקומן יצוצו תפקידים חדשים שאנחנו אפילו לא מסוגלים לדמיין כיום (כפי שלפני 20 שנה מעטים חזו עבודה כמו "מעצב חוויית משתמש"). המגמה השנייה היא הגלובליזציה המואצת. עוד ועוד ישראלים, מכל קבוצות האוכלוסייה, מקיימים קשרים עסקיים עם גורמים שונים מעבר לים, וגם פיתוח הקריירה במדינה שאינה ישראל הוא אופציה רווחת יותר מבעבר.

במציאות שכזו, שליטה בשפות זרות היא מרכיב נכבד בסל היכולות שמבטיח קריירה מספקת. בפרט, כדאי לשלוט באנגלית ובספרדית, ולמען האמת גם בקיאות בשפה הסינית היא נכס של ממש, אם כי בניגוד לשתי השפות הקודמות זוהי שפה שקשה מאוד לרכוש.

למה כדאי לדעת אנגלית ואיך מומלץ לרכוש את השליטה בשפה?

אנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם. אמנם ישנם יותר דוברי סינית כשפת אם מאשר דוברי אנגלית – עפ"י הערכות שונות "רק" עבור 300-500 מיליון בני אדם אנגלית היא השפה הראשונה – אולם בסך הכל ברחבי העולם ישנם לא פחות מ-1.5 מיליארד דוברי אנגלית ברמה טובה (וישנן גם הערכות לפיהן קרוב ל-2 מיליארד בני אדם יכולים לתקשר אתכם בשפה זו).

סיבה טובה נוספת לדעת אנגלית ברמה טובה ומעלה היא שזוהי שפת העסקים הבינלאומית. אי לכך, שליטה בשפה זו יכולה להעניק בוסט ממשי לכל קריירה, ובפרט בתחומים שמציעים משרות נחשקות ומתגמלות, הן בארץ והן מחוצה לה.

לימוד אנגלית בקורס מקצועי יקנו לכם בסיס איתן לבקיאות הנדרשת הן מבחינת דיבור בשפה, הן מבחינת הבנה שלה והן מבחינת קריאה וכתיבה שגם להן חשיבות בלתי מבוטלת. המלצה נוספת היא לתרגל את השימוש בשפה – אמנם לעברית יש קסם והיא מאפשרת לנו להביע כל רעיון, מחשבה או עובדה באופן עשיר ומגוון, וגם המצלול של העברית שובה לב, אבל ככל שנדבר ונקשיב גם באנגלית, כך ישתדרגו היכולות שלנו בשפה זו.

מדוע שליטה בספרדית היא יתרון משמעותי בתחום התעסוקה?

ספרדית היא השפה השלישית מבחינת התפוצה שלה בעולם. עבור כחצי מיליארד בני אדם בכ-30 מדינות זוהי שפת האם, כשבפרט היא נפוצה בדרום אמריקה ומרכזה (וכמובן בספרד), ובנוסף יש עוד כמאה מיליון דוברי ספרדית כשפה שנייה.

דרום אמריקה ומרכזה הם אזורים עתירי הזדמנויות עסקיות: מצד אחד אוכלוסייה גדולה ואפילו מאוד, ומצד שני מדובר במדינות פחות מפותחות בהשוואה למדינות מערב אירופה או צפון אמריקה, כך שישנו מרווח גדול מאוד לעשייה שתיטיב עם שני הצדדים. לימודי ספרדית בבית ספר בינלאומי לשפות יקנו לכם את היכולת לתקשר עם בני האדם שחיים בארגנטינה, אורוגוואי, בוליביה, מקסיקו ועוד שורה ארוכה של מדינות, ולמעשה גם בארה"ב ישנו מספר גדול מאוד של דוברי ספרדית, שאמנם במקביל שולטים גם באנגלית, אבל תקשורת איתם בשפה הספרדית תקרב בין הלבבות ותיצור בסיס איתן להצלחה בקריירה.