לאומי ומסילה בסדנאות כלכלה נבונה לאברכים

לאומי ו'מסילה לכלכלה נבונה' נערכים להרחבת שיתוף הפעולה ביניהם, במסגרתו מועברים סדנאות הדרכה בניהול כלכלת המשפחה למתחתנים ואברכים צעירים בתחילת דרכם.
 • ודאי כל התורמים יזכו למידה כנגד מידה שצאצאיהם יהיו בריאים בנפשם

  תוכן מקודם

 • הכנות אחרונות למופע 'חבורת תריג בין הזמנים 2'

  תוכן מקודם

 • מהילדות המאושרת ועד הרגע הנורא מכל

  תוכן מקודם

 • הגאון הרב בעדני מבקש: "שלא יבושו בעת שמחתם"

  תוכן מקודם

במהלך החורף כבר נערכו מספר סדנאות בחסות לאומי בקהילות מרכזיות, במהלכן קיבלו החתנים והאברכים הדרכה מקצועית לניהול אחראי של התקציב המשפחתי, במודל ייחודי ואפקטיבי, המיושם בהצלחה בקרב אלפי משקי בית במגזר החרדי.  

לקראת השקת שיתוף הפעולה התקבלו נציגי לאומי, בהובלת ר' יצחק חסדיאל, מנהל מגזרים ייחודיים בבנק, יחד עם יו"ר מסילה הרב שמואל מרגליות, וראש תחום משפחות הרב ישראל גוטמן, אצל ראש ישיבת חברון הגר"ד כהן שליט"א, חבר מועצת גדולי התורה, שבירך על המהלך וציין כי מדובר ביוזמה חיונית במטרה למנוע הסתבכויות כלכליות עתידיות וגלגול חובות, אשר גוזלים את שלוות הנפש ומערערים את יסודות הבית.

ר' יצחק חסדיאל, מנהל מגזרים ייחודיים ופיתוח עסקי בלאומי, ציין כי שיתוף הפעולה עם 'מסילה' נועד להעניק למתחתנים ואברכים צעירים את הכלים והידע הדרושים לניהול מושכל ואחראי של כלכלה הבית. "התגובות החמות שקיבלנו על הסדנאות שהתקיימו במהלך החורף מעודדות אותנו להרחיב את הפעילות המשותפת, כולל הפקת חומרי הדרכה מקצועיים להתנהלות פיננסית נבונה. שיתוף הפעולה עם מסילה הינו חלק מאבני היסוד של הפעילות הענפה של לאומי בקרב המגזר החרדי, כולל תמיכה והשתתפות קבועה בפעילותן של עשרות ארגוני סיוע ורווחה במגזר. אנו רואים לנכון לספק ידע ויסודות איתנים בנושא כלכלת המשפחה, בנוסף לפעילות הבנקאית השוטפת", סיכם חסדיאל.

הרב שמואל מרגליות, יו"ר מסילה, הדגיש כי לאחר שרבבות משפחות זכו לעתיד טוב יותר בזכות התנהלות פיננסית מחושבת ואחראית, נערך מסילה להעמיק את פעילות ההדרכה בקרב אברכים צעירים. "המציאות הוכיחה כי בית שנבנה מלכתחילה על יסודות כלכליים בריאים, ימשיך להתנהל כך לאורך זמן, גם כאשר המשפחה גדלה וסדרי העדיפויות משתנים. אנו מוקירים תודה על ההירתמות של לאומי למהלך, שיאפשר להטמיע אצל אברכים צעירים הרגלים וכללים להתנהגות וחשיבה כלכלית נכונה בניהול משק הבית", דברי הרב מרגליות.

 

 

כתבות קשורות

מהו הליך גילוי מרצון?
יש לכם משפחה מוזיקלית? אוראו במבצע קיץ שיגשים לכם את החלום
להיות 100% אמא זו מתנה!
תכשיטי כסף מעוצבים - הכי יפה לך מיוחד ומקורי
הכירו את סער פילוסוף – אושיית רשת מעניינת
הנשיא ריבלין למקבלי אות הנשיא להתנדבות: "הרחבתם את ליבי בשבוע האחרון לכהונתי"
פיצה משפחתית במתנה הקטנֹעם של טרה חוזר
סדרת המזגנים החדשה של אלקטרה - 'EXCLUSIVE AIR' מביאה את ניחוחות מלונות היוקרה של רשת ישרוטל אליכם הביתה
הדרך הקלה למאפים טעימים עם ערכים תזונתיים מוספים
קנאת סּוּפְרִים סדרת מזגני תדיראן סוּפְרִים SUPREME
ויזה הומאניטארית
למה ישראלים רבים אינם מודעים לזכויות הרפואיות המגיעות להם ואינם מממשים אותן? התשובה המפתיעה של המומחים ב'זכותי'

מה ברצונך לחפש?

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן