המשתתפות ב"אסיף" - קונצרט סוף השנה של תלמידות הקונסרבטוריון החרדי רון שולמית - נותרו עם טעם של עוד

נשים ונערות רבות השתתפו בשבוע שעבר בקונצרט סיום שנת הלימודים של תלמידות  הקונסרבטוריון החרדי רון שולמית. כפי שניתן ללמוד משם המופע, 'אסיף' אליו צורף הסלוגן "זרענו, חרשנו, התייגענו והנה הגיעה עת האסיף", מדובר בקונצרט המתקיים מידי שנה, במהלכו מבצעות תלמידות הקונסרבטוריון את מיטב הרפרטואר המקצועי והאמנותי אותו רכשו במהלך שנת הלימודים.

כמיטב המסורת של הקונסרבטוריון החרדי רון שולמית, גם הקונצרט הנוכחי נועד לאפשר לאשה החרדית הנאה ממוסיקה איכותית ללא קונפליקט ערכי או הלכתי. באירוע שהתקיים באולם ליאו מודל בז'ראר בכר השתתפו מאות נשים שנהנו מהופעה סוחפת ומחשמלת.

רבות מהמשתתפות הן תלמידות בעבר, בהווה או בעתיד ברון שולמית, כשאחרות ביקשו להירשם בעקבות המופע.

בצל ההצלחה הגדולה של המופע נערכים בקונסרבטוריון החרדי רון שולמית לפתיחת שנה"ל הבאה, כשלדברי בן ציון חסיד, מנכ"ל הקונסרבטוריון, מגמת הגידול ברישום צפויה להימשך וביתר שאת. "אנחנו מרוצים מאוד מקצב הרישום ומשוכנעים שהשיא עוד לפנינו".

"המוסד שלנו והבוגרות שלו זוכות לשם טוב בשוק, ולא בכדי. איכות ההופעות הן רק היבט אחד במהפכה המקצועית אותה אנו מובילים בכל מה שקשור ללימודי מוזיקה בחברה החרדית, כאשר גם בשנה"ל הקרובה נרחיב את המגמות הקיימות ונשאף לייסד חדשות".