אין כמו ארוחות שבת משותפות יחד עם כל המשפחה. במשך כל השבוע כולנו עסוקים בעיסוקים וסידורים כאלו ואחרים, אם בעבודה עד שעות מאוחרות במשרד, בילוי אחרי הצהריים עם הילדים, בילויים עם בן או בת הזוג וחברים במהלך ערבי השבוע ועוד אינסוף עיסוקים אחרים. לכן, כאשר מגיע יום שבת, כולם רגילים לכך כי זהו הזמן המיוחד בו נפגשים עם כל המשפחה המורחבת והאהובה, ועורכים יחד סעודה משפחתית עם המון אוכל טעים. כמעט בכל שולחן שישי ניתן לראות המון אוכל מסוגים שונים שאמא טרחה והכינה במשך שעות רבות במטבח, לילדה שלא אוכלת בשר, לבן שלא אוהב אוכל מטוגן ולגיסה שלא מוותרת על שניצלים. במקום שהאימא תעבוד כל כך קשה במטבח בכל שבוע מחדש, ניתן פשוט להזמין משלוחים בירושלים של אוכל מוכן לארוחת שישי. חוסכים זמן ומאמץ בבישולים במטבח שולחן אוכל מלא בכל טוב הוא השמחה של כל אמא או מארחת. אבל כדי שהשולחן יתמלא בכל האוכל הטעים הזה, הן צריכות לעבוד קשה מאוד שעות רבות מיום שישי בבוקר. גם משפחות שמחלקות ביניהם את משימות הכנת האוכל, ובארוחה כל אחד מביא את מה שהוא בישל בביתו – מדובר על תהליך ארוך ומעייף שוודאי כולם לא שמחים לעשות אותו בכל שבוע מחדש, אלא במקום זאת לצאת ולטייל בימי שישי בבוקר. ניתן לקבוע כי לפחות אחת לחודש המשפחה מבצעת משלוחים בירושלים של אוכל מוכן באמצעות פוד2יו, וכך כל אחד חוסך לעצמו את הטרחה של הבישולים במהלך כל שעות הבוקר של יום שישי. מזמינים סוגים מגוונים של אוכל לארוחה מכיוון שכל המשפחה רגילה לסוגים שונים של אוכל שנמצא על השולחן בארוחה, ניתן למצוא באתר פוד2יו מגוון משלוחים בירושלים או כל עיר אחרת המציעים הזמנת אוכל מסוגים שונים, כך שכל אחד מהמשפחה יוכל לבחור בארוחה את המנה המועדפת עליו ביותר. היתרון של פוד2יו הוא שניתן לבצע את ההזמנה מכל מקום ובכל זמן, בין אם דרך הטלפון הנייד, מחשב או כל מכשיר עם גישה לאינטרנט....

אין כמו ארוחות שבת משותפות יחד עם כל המשפחה. במשך כל השבוע כולנו עסוקים בעיסוקים וסידורים כאלו ואחרים, אם בעבודה עד שעות מאוחרות במשרד, בילוי אחרי הצהריים עם הילדים, בילויים עם בן או בת הזוג וחברים במהלך ערבי השבוע ועוד אינסוף עיסוקים אחרים.

לכן, כאשר מגיע יום שבת, כולם רגילים לכך כי זהו הזמן המיוחד בו נפגשים עם כל המשפחה המורחבת והאהובה, ועורכים יחד סעודה משפחתית עם המון אוכל טעים. כמעט בכל שולחן שישי ניתן לראות המון אוכל מסוגים שונים שאמא טרחה והכינה במשך שעות רבות במטבח, לילדה שלא אוכלת בשר, לבן שלא אוהב אוכל מטוגן ולגיסה שלא מוותרת על שניצלים.

במקום שהאימא תעבוד כל כך קשה במטבח בכל שבוע מחדש, ניתן פשוט להזמין משלוחים בירושלים של אוכל מוכן לארוחת שישי.

חוסכים זמן ומאמץ בבישולים במטבח

שולחן אוכל מלא בכל טוב הוא השמחה של כל אמא או מארחת. אבל כדי שהשולחן יתמלא בכל האוכל הטעים הזה, הן צריכות לעבוד קשה מאוד שעות רבות מיום שישי בבוקר. גם משפחות שמחלקות ביניהם את משימות הכנת האוכל, ובארוחה כל אחד מביא את מה שהוא בישל בביתו – מדובר על תהליך ארוך ומעייף שוודאי כולם לא שמחים לעשות אותו בכל שבוע מחדש, אלא במקום זאת לצאת ולטייל בימי שישי בבוקר.

ניתן לקבוע כי לפחות אחת לחודש המשפחה מבצעת משלוחים בירושלים של אוכל מוכן באמצעות פוד2יו, וכך כל אחד חוסך לעצמו את הטרחה של הבישולים במהלך כל שעות הבוקר של יום שישי.

מזמינים סוגים מגוונים של אוכל לארוחה

מכיוון שכל המשפחה רגילה לסוגים שונים של אוכל שנמצא על השולחן בארוחה, ניתן למצוא באתר פוד2יו מגוון משלוחים בירושלים או כל עיר אחרת המציעים הזמנת אוכל מסוגים שונים, כך שכל אחד מהמשפחה יוכל לבחור בארוחה את המנה המועדפת עליו ביותר.

היתרון של פוד2יו הוא שניתן לבצע את ההזמנה מכל מקום ובכל זמן, בין אם דרך הטלפון הנייד, מחשב או כל מכשיר עם גישה לאינטרנט.