חברת סולתם, החברה המובילה והוותיקה לכלי מטבח ובישול, ממשיכה במגמת ההתרחבות ופותחת סניף חדש בקניון הגדול בפתח תקווה.

החנות החדשה משתרעת על שטח של 80 מ"ר,  ממוקמת בקומה האמצעית של הקניון, ומציעה מגוון רחב של כלי בישול מקצועיים, בניהם: סירים, מחבתות, אביזרי בישול, תבניות אפייה,  כלי הגשה, מערכות אוכל  ועוד.

 

פתיחת החנות החדשה היא חלק מהתפתחותה של סולתם בשנה האחרונה. התפתחות שבאה לידי ביטוי גם בהרחבת מגוון המוצרים, ובהשקעה של מיליוני שקלים בפיתוח ובייבוא מערכות סירים מהמתקדמות והחדשניות בעולם.

 

מיטל רובין מנהלת השיווק של רשת סולתם: "חובבי הבישול והאירוח בפתח תקווה ימצאו בסניף החדש מגוון רחב של כלי בישול ואפייה מתקדמים ואיכותיים. מיקום הסניף נגיש הן מבחינה תחבורה ציבורית והן מבחינת חניה והוא יכלול את מיטב המוצרים מהסדרות החדשות של 'סולתם' שנוצרו במיוחד עבור החגים. אנו מזמינים את כולם לבוא להתרשם ולהתחדש במגוון כלי מטבח עם מבצעים מיוחדים לרגל הפתיחה".

 

סולתם הנו מותג מוביל והוותיק בישראל בתחום כלי הבישול והציוד האיכותי למטבח, כעת משיקה את הסניף ה-33 שלה בפתח תקווה.  הסניף החדש בעיצוב חדשני, מרהיב, הושקע בפתיחתו כ- 500,000 ₪, והוא מבוסס על אסטרטגיית המותג Professional Cooking ומציע מגוון  רב של מוצרים איכותיים ומקצועיים למטבח הביתי.

 

הסניף החדש ממוקם בקניון הגדול, רח' זאב ז'בוטינסקי 72 פתח תקווה