לראשונה הגרלה בקונספט חדשני, על פרס בשווי 450,000 ש"ח

כולם שואלים את עצמם מה המצ'ינג הבא, איזה חידוש יכבוש את עולם ההתרמות. אז הנה זה בא – קמפיין גיוס המונים ראשון מסוגו שיוצא לדרך בימים אלה עבור ארגון בלב אחד, מציג את הדבר הבא…

הכירו את השיטה החדשה והמהפכנית של קמפיין "התרמת שותפים" – המודל המהפכני והמתגלגל של כרטיסי הבונוס המאפשר לחפצים לתמוך בארגון להיכנס להגרלה שוב ושוב ללא תשלום נוסף. הצטרפו עכשיו>>>

ארגון בלב אחד, מפעיל מזה שנים עם מאות מתנדבים צעירים ומלאי אנרגיה, למען חולים ומשפחותיהם, משמחים אותם בבתי חולים, בימי כיף, אירועי בר מצווה ואטרקציות שונות, אינם  נחים לרגע, ופועלים ללא לאות על מנת להביא את הארגון לכמה רמות גבוהות יותר, ולהצליח לשמח כמה שיותר משפחות וחולים.

אז על מה ההגרלה?

חבילת פרסים בשווי 450 אלף שקלים מחכה לאדם אחד שיעלה בגורל. בחבילת הפרסים הוא יקבל:

  • משכורת של 18 אלף ש"ח כל חודש למשך שנה
  • רכב מדגם שברולט אקווינוקס 2019
  • מטבח מפואר.
  • חופשה משפחתית בחו"ל

כן, קראתם נכון. זוכה אחד בהגרלה משולבת של משכורת+רכב+מטבח+חופשה!

אתם רוכשים כרטיס על סך 12X20 ₪, נכנסים להגרלת הענק שהזכרנו, זוכים כמובן לשמח ילדים חולים ומוגבלים, ומתברכים בברכתו של מרן שר התורה, ר' חיים קנייבסקי שליט"א, שבירך כי "מי שיתרום ל'בלב אחד', יזכה לילדים בריאים".

מלבד העובדה שכל תורם מצטרף מידית להגרלה, יש לו דרך לזכות כפליים ואף הרבה מעבר לכך. האפשרות להכפלת סיכויי הזכייה עולה עם אינסוף כרטיסי בונוס.

כיצד פועל מודל השותפים?

המודל המהפכני של כרטיסי הבונוס, מאפשר לכם להיכנס להגרלה שוב ושוב ושוב… מיד לאחר ביצוע התרומה, תקבלו לתיבת המייל שלכם לינק אישי, אותו תוכלו להפיץ בין מכרים וידידים, ועל כל רכישת כרטיס דרך הלינק שלכם, תקבלו אוטומטית כרטיס נוסף להגרלה! כמה פשוט! כל תרומה מהלינק, שווה לכם כרטיס הגרלה נוסף. המשמעות היא, כי אם רכשתם כרטיס אחד, ודרך הלינק שלכם רכשו 10 כרטיסים, יש לכם אחד עשר כרטיסים על שמכם בהגרלה הענקית הזו.

בהגרלה הייחודית והראשונה מסוגה – אין מי שהולך להישאר בחוץ. גם תרומה, גם מצווה, גם ברכה ממרן שר התורה וגם אפשרות בלתי נגמרת להרוויח עוד ועוד כרטיסי הגרלה.

חבילת מתנות בשווי 450 אלף ₪ יכולה להיות שלכם בקרוב מאוד. את הכרטיס שלכם כבר רכשתם?

הצטרפו עכשיו>>>