עשרות מנהלים ואנשי עסקים בכירים התכנסו לסיום הלימודים וקבלת תעודות גמר ללימודי הניהול, בטקסים שהתקיימו באולמות ההרצאה של "המרכז החרדי לניהול" בירושלים ובבני ברק, בהשתתפות המרצים והצוות

המשתתפים שיתפו את הקהל במהפך הגדול שחל בהרגלי הניהול שלהם כתוצאה מלימודי הניהול, ואת התועלת העצומה שהם הפיקו.

אחד המשתתפים בעל רשת חנויות אמר, כי את המהפך הגדול עשה לאחר הפגישה האישית עם מנחה הקורס כחלק מתהליך הלימודים. "לאחר שניתחתי ביחד עם המנחה את סגנון הניהול האישי שלי ואת המבנה הארגוני והצוות, ידעתי להציב כל עובד בתפקידו, ולהתנהל טוב יותר מולם. היום אני עובד יותר קל ומשיג תוצאות טובות בהרבה".

"ואני רוצה להודות לידידי היקר מנהל עסק גם הוא, שהשתתף במחזור הלימודים הקודם, שלא הרפה ממני עד שהצטרפתי גם אני".

לאחר הענקת תעודות למסיימים, נשא דברים הרב ישעיהו וייסמן מנכ"ל "המרכז החרדי לניהול".

"את ה"מרכז החרדי לניהול" פתחנו לאחר שראינו מנהלים ובעלי עסקים רבים, העמלים מאוד להצליח במלאכת הניהול הכ"כ מורכבת, ואין מסלולים מתאימים בה הם יוכלו לרכוש כלים ולהתמקצע, ולהקל מעליהם את המשא, מבלי צורך לוותר על ערכיהם."

"לאחר סיום כל מחזור לימודים, אני שמח לראות את המנהלים הרבים יוצאים מכאן בסיפוק. לאחר שבמהלך הלימודים הם רכשו בצורה מהנה וחווייתית את הכלים להם הם זקוקים בצורה אפקטיבית ומותאמת אישית."

"אני שמח שהצלחנו להקים בית למנהל החרדי, בו ניתן לרכוש את הכלים אותם הוא צריך כדי להקל עליו את מלאכתו, ולבצע את עבודתו במינימום מאמץ ומקסימום הצלחה."

דברי סיום התכבד לומר הרב ישראל הפטקה חבר מועצת עיריית בני ברק, יועץ תעסוקה בכיר, ומנכ"ל חברת הפנטגון להשמת עובדים, בוגר לימודי של "המרכז החרדי לניהול".

בין דבריו ציין הרב הפטקה תועלת נוספת הצומחת מההשתתפות בקורסים של "המרכז החרדי לניהול":

"מלבד הסיוע הנפלא שהמרכז נותן למנהלים, גם העובדים עצמם מפיקים מכך תועלת לאחר שמעסיקיהם השתתפו בקורסים, כשהבוס יודע לנהל במקצועיות כל סביבת העבודה משתנה".

"לא נותר לי אלא להמליץ בחום, ולהזמין את המנהלים ובעלי העסקים החרדים, להצטרף אלינו ולחוות גם הם את החוויה המהנה לה זכינו בקורסים הנפלאים. בואו רכשו גם אתם כלים ייחודיים ומקצועיים בכל תחומי הניהול, כדי שתוכלו גם אתם לנהל בפחות מאמץ ויותר הצלחה".

חשוב לציין כי ב"מרכז החרדי לניהול" שוקדים ממש בימים אלה על תכנון מחזור הקורסים הבא שייפתח ממש בקרוב.

 

"מתוך סיפוק רב על העזרה הרבה שזכינו לתת עד היום למנהלים ובעלי העסקים החרדים, אנו עמלים במרץ רב על הקורסים הבאים, כדי להפיץ ולביא את הבשורה לכל מנהל ובעל עסק חרדי". אומרים בצוות "המרכז החרדי לניהול".