כמו בכל חג בישראל - ראש השנה זה Soltam

בישול מחבר בין כולנו, ובמשך עשרות שנים, Soltam מלווה את המשפחה הישראלית – דרך המטבח, הבישולים, הריחות, המתכונים והחוויות משולחן החג. הסירים, המחבתות וכלי הבישול של החברה מציעים פתרונות איכותיים ועמידים, המתאימים לכל אחד – החל מסירים לשימוש יומ-יומי, סירי לחץ לבישול מהיר, סירי יציקה עמידים וקשוחים לבישולים האינסופיים של החג, ועד סדרה מיוחדת של סירים אופנתיים המושלמים בתור מתנה.
סירי הנירוסטה של Soltam מורכבים מ-3 שכבות המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת, השומרת על הולכת החום ועמידות הסיר. סדרת הפרימיום של סירי הנירוסטה מבית Soltam, סדרת ה-Trio, כוללת תחתית ודפנות תלת-שכבתיות, המבטיחים עמידות ואמינות למשך שנים. הדגמים המתקדמים של Soltam מציעים הולכת חום אחידה, בישול מדויק הרבה יותר, ואפילו חיסכון באנרגיה.
סירי יציקת האלומיניום של Soltam, כמו Magma Black ו-Mineral Stone, מציעים יציקה רב שכבתית עמידה, ידיות ארגונומיות ועיצוב עכשווי שכל מארח ישמח להגיש למרכז השולחן. סירי היציקה כוללים ציפוי Non-Stick לחיסכון בזמן בשלב שטיפת הכלים, וניתן להשתמש בהם בתנור, כך שהם חוסכים שימוש בשמן.
אם אתם רוצים לתת מתנה אופנתית ושימושית, סדרות הסירים Natural ו-Rainbow מציעות משחקי צבעים מרעננים.
Soltam מציעה גם מגוון מוצרים מיוחדים לבישול כגון מולטי-קוק, סיר פסטה, מחבתות פאייה, מחבתות כפולות, תבניות צלייה ועוד
הסירים, המחבתות וכלי המטבח של Soltam ידועים בעמידות ובאמינות שלהם, והם מגיעים עם אחריות וכיסוי של מעבדות שירות, הנותנות מענה ופתרון לכל תקלה.
אז אם החלטתם לבשל יותר בשנה הקרובה, או שאתם מתלבטים מה להביא בתור מתנה לחג- כדאי לזכור שראש השנה זה Soltam, כבר שנים רבות, עבור כל הישראלים באשר הם. ושיהיה חג שמח.
לקראת החגים יוצאת סולתם במבצע מיוחד מגוון כלי בישול עד 60% הנחה להשיג ברשת חנויות סולתם ברחבי הארץ