המשתתפים חוברת מקיפה המרכזת את כל המידע שהוגש ביריד, יחד עם התרשמות יסודית אודות מכלול האפשרויות, על מנת לאפשר לכל אחד לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, כאבן דרך משמעותית לעתידו התעסוקתי.

רגע לפני ההצפה הגדולה של היצע הלימודים המקצועיים, הקורסים וההכשרות שעשויים לבלבל כל אחד, יוצא מרכז כיוון הירושלמי ביריד הכשרות גדול שישליט סדר ויציג את כל האפשרויות לחצו כאן להרשמה ההשתתפות ללא עלות
משתתפים רבים נעזרו במהלך בין הזמנים במערך האבחונים של מרכז כיוון. האבחונים שקצרו הצלחה מרובה, הותירו את המשתתפים עם מסקנות ברורות אודות נטיות תעסוקתיות, כישורים ויכולות, והכוונה מדויקת להכשרה מקצועית מתאימה. כעת, ביריד ההכשרות יוכלו משתתפי האבחונים וגם מי שפספס את האבחונים, להתרשם ממגוון הכשרות מקצועיות וקורסים רבים, ולהתקדם לשלבי הרישום.
יריד ההכשרות יתקיים לנשים ביום שלישי י' אלול, ולגברים ביום חמישי י"ב אלול (10,12/09), במרכז כיוון. כך, מעט לפני הפרסומים הרבים יוכלו המשתתפים לאסוף את המידע ביישוב הדעת, ולקבל החלטות מושכלות וכדאיות בלי לחץ של זמן. ליריד מקפיד המרכז להביא מבחר מכללות מצוינות המציגות את ייחודיותן, ומגוון קורסים והכשרות בתחומים שונים, על מנת לתת מענה לכל אחד. בין ההכשרות המוצעות: הנדסאים, הייטק, נהגי אוטובוס ומשאית, NLP, פרסום, צילום, אדריכלות ועוד.
את הכנס יוביל וילווה מקצועית מרכז 'כיוון'. מלבד המכללות שיספקו מידע, ייתן המרכז טעימות נבחרות משירותיו. משתתפים שלא נכחו באבחוני בין הזמנים יוכלו לערוך אבחון מקוצר וממוקד, הבוחן כישורים ונטיות. עם תוצאות האבחון יגשו ליועצים תעסוקתיים שיעניקו פיענוח מקצועי ושובר לאבחון ארוך ויסודי יותר.
'איך לבחור מקצוע' זהו שמה של סדנא מרתקת ושימושית שתועבר לקהל. לנשים תרצה גב' השמאי, ולגברים, גיא אלפנדרי. הם ישוחחו על החיבור החשוב בין כישורים, תחביבים ונטיות למקצוע, שעשוי בעזרת השם להוביל למשרה טובה ופרנסה יציבה. ביריד ניתן יהיה להירשם לקורסי השלמת השכלה באנגלית ובמחשבים, ולבדוק התאמה בעמדות ייעודיות של מלגות משרד העבודה והרווחה. כיבוד עשיר כמיטב מסורתו של מרכז כיוון יחולק למשתתפים.
בסיום האירוע יקבלו בע"ה המשתתפים חוברת מקיפה המרכזת את כל המידע שהוגש ביריד, יחד עם התרשמות יסודית אודות מכלול האפשרויות, על מנת לאפשר לכל אחד לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, כאבן דרך משמעותית לעתידו התעסוקתי.