ניקוי ספה – המדריך המלא

ישנם סוגים של בדי ריפוד, אשר הרבה יותר קל לנקות אותם, וצריך לקחת בחשבון בעת הרכישה את סוג הבד לניקוי

על מנת לבצע ניקוי ספה מקצועי, יש לקטלג את סוג הריפוד, היות וספות מבד וספות מעור ושאר סוגי הריפוד, יהיו שונים ולכן, אופן הניקוי שלהם יהיה שונה. ישנם בדי ריפוד טבעיים וסינטטיים, כאשר הקושי הוא יותר בניקוי של ריפוד בד טבעי, כמו כותנה או פשתן. יש לציין, כי בדים אלה אמנם נעימים למגע, אבל הלכלוך, הזיעה השומן של הגוף ועוד, נספג בהם בקלות. הטיפול בריפוד עור יהיה קל יותר, אך בכל מקרה, יש לנקות את הספות בביתכם, באמצעות חברה מקצועית, המתמחה בשירותי ניקוי ריפודים מכל הסוגים. המכשירים שבאמצעותם ינקו את הספות בסלון יהיו משוכללים.

 

גם מבחינת אבחון בד הריפוד, חברה אשר מתמחה בנושא של ניקוי ספה, תוכל לדעת באילו חומרי ניקוי עליה לנקות את סוג הבד וכן, באיזה אופן. לרוב, מדובר על  השלב הראשון של שאיבה של הספות כאשר הן יבשות באמצעות שואב אבק עוצמתי ולאחר מכן, הפעולה הבאה  של הניקוי המקצועי, תתבצע באמצעות  מכונה המחדירה מים עם חומר ניקוי לספה , לאחר מכן, תתחיל פעולת הקרצוף באמצעות מברשת רכה אשר לא תפגע בבד הריפוד ואז תתבצע יניקה של המים המלוכלכים. פעולה זו, תתבצע כמה פעמים עד שהמים יצאו נקיים לחלוטין.

 

סוגי ריפוד קלים לניקוי מקצועי

 

ישנם סוגים של בדי ריפוד, אשר הרבה יותר קל לנקות אותם, כמו למשל בדי  פוליאסטר מיקרופייבר, ניילון כאשר התוצאות של הניקוי מרהיבות והכתמים יצאו בקלות. שימוש בחומרי ניקוי מקצועיים ואיכותיים, אינו גורם לדהיית בד הריפוד. מדובר על פעולה נוספת שיש לבצע, שהיא נטרול של ריחות רעים שנמצאים בספות מלוכלכות. פעולה זו, תגרום לספות להיות עימות ותר לישיבה, ללא ריח לא נעים.  את הפעולה של ניקוי ספה יש לבצע אחת לשנה ולהישמר מפני אוכל או שתייה ליד הספות.

 

יש להשאיר את בספות לאחר הניקוי למשך 12 שעות, כשאר אסור לשבת עליהן בפרק זמן זה.  מומלץ להישמע להוראות של צוות חברת ניקוי ספה וכן, להתייעץ ולקבל את הוראות התחזוקה הנכונה של הספות. אם תישמעו להוראות ש צוות הניקיון, הספות שלכם תישמרנה לזמן רב ותיראינה כחדשות. יש לטפח ולשמור נכון על תחזוקת הספות, היות ומדובר בסלון הבית אשר בו אנו מארחים אנשים ואנו נהיה מעוניינים להתגאות בו ושגם לנו, כבעלי הבית, יהיה נעים לשבת עם בני המשפחה.

 

למצוא את חברת ניקוי הספות המתאימה  והמקצועית ביותר

 

ראשית, אם החלטתם לבחור חברת ניקוי ספה מקצועית, יש לבחור אותה לפי הוותק שלה, ההמלצות ואזור  מגוריכם.  כדאי לבצע השוואת מחירים, היות וסוג הריפוד והניקיון, יהיה מתומחר לפי מ"ר. יש לקבל שלוש הצעות מחיר, לאחר שבחרתם חברה מקצועית לניקוי כל סוגי הריפוד ולא חברה חדשה אשר תציע מחיר נמוך במיוחד, מה שיעורר אצלכם חשד. למעשה אם תחשבו טוב,  המחיר של ניקוי הסלון הינו זול וכן, רבים מעדיפים לנקות את הסלון הישן שלהם, מאשר לרכוש סלון חדש שיעלה הרבה יותר.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו