אווירה של רוממות, התעלות ושירה לנשמה בהשתתפות מיטב החזנים והמרצים

מאות משפחות זכו לשבת מרתקת, מדהימה ומיוחדת מול נופי הכנרת תחת צלילי הקסם של 'כינורות'. בשבת האחרונה פרשת לך לך, במלון 'כינורות' בטבריה נערכה שבת של שירה לנשמה בהשתתפות המקהלה המוזיקלית המיוחדת 'יחד' והחזן הר"ר דב פרידמן והמרצה הנודע הרב שלמה ברוורמן שליט"א. האורחים המרוצים שהגיעו מכל רחבי הארץ שמיהרו להזמין את כל חדרי המלון בתפוסה מלאה.

השבת נערכה כמיטב המסורת של מלון 'כינורות' עם מיטב המאכלים של השף מאיר איפרגן  בכשרות מהודרת של העדה החרדית, ועם חדרים מפוארים ושירות מלא ברמה המלונאית הגבוהה ביותר.

את התפילות והסעודות הנעימה מקהלת יחד בקולם הערב עם פרקי חזנות מיוחדים בראשות החזן הנודע ר' דב פרידמן, אשר העניקו לתפילות ולשולחנות השבת נופך מרומם במיוחד. לאחר סעודת ליל שבת נערך 'עונג שבת' מיוחד עם מיטב מעדני השבת בליווי החזן הר"ר דב פרידמן ומקהלת יחד בשירי נשמה וקדושת השבת, בזיץ מיוחד ומרומם שנמשך לתוך השעות הקטנות של הלילה מתוך התעלות ורוממות הרוח.

כמו כן, במהלך השבת נמסרו שיעורים והרצאות מרתקות על מגוון נושאים תורניים, מאת מגיד המישרים הרב ברוורמן שליט"א.

אחד המשתתפים סיכם את השבת: "הייתה שבת מרוממת ובלתי נשכחת, שכל כולה עונג, רוממות, שירה, סיפור, ממש להתרומם טפח מעל גבי הקרקע. שבת מיוחדת של שירה לנשמה, תכניות ייחודיות ומלאות תוכן, ברמה גבוהה". לדבריו, "במלון כינורות יודעים לשלב בין שבת שהכל נעשה כהלכתו ומצד שני לא להתפשר על איכות וטיב השירות, זה מורגש".

בהנהלת מלון 'כינורות', מביעים סיפוק מהשבת המיוחדת, ואומרים כי " תפיסת העולם שלנו אוחזת, כי יש להעניק לאורחים את האיכות הגבוהה ביותר, המשלבת רמה מלונאית מצוינת עם תכניות עשירות לחוויה מושלמת ואנו תקווה כי שבת זו, תהיה עוד חוליה במסורת האירוח המפואר של מלון "כינורות" להנאת ורוממות הרוח של האורחים".

מלון 'כינורות', עומד בכל ימות השנה תחת ההשגחה הקפדנית והצמודה של העדה. המלון מעניק לאורחיו חוויה מושלמת, שפע ארוחות גורמה כיד המלך והוא יחיד מסוגו בארץ בתחום זה.