צילום Pixabay

5 עובדות שלא ידעתם על בועז שוורץ

הוא לקח חלק מרכזי בכתיבת מאמרים רבים בתחום הפיננסים והפך לנושא המרכזי גם בדיונים בתוכניות האקטואליה ובאמצעי תקשורת רבים אחרים

 • "ילד החלאקה שהיה על הכתפיים ניצל, האב נפטר"

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי אוכל בבתי כנסת" כך התמודד ילד בודד בעולם

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

אם יש לכם עניין בעולם הפיננסים, או בתחום הבנקאות, ודאי יצא לכם לשמוע על ד"ר בועז שוורץ – אחד השמות הבולטים כיום בתחום הבנקאות.

בועז שוורץ מנהל את אחד הבנקים הזרים הגדולים בארץ – דויטשה בנק, בישראל.

המומחיות שלו בתחום הפיננסים, היכולות המעולות בתכנון אסטרטגי ועבודה קשה, הובילו את הבנק להיות אחד הבנקים הזרים המובילים בישראל.

יחד עם זאת, הוא ניחן באישיות מעניינת והיסטוריה מקצועית מעניינת לא פחות.

במאמר זה נספר לכם חמישה דברים מעניינים שכנראה לא ידעתם על דר' בועז שוורץ:

 1. בועז שוורץ קיבל את התואר הראשון והשני, BA ו- MSc בתחום ההנדסה והאלקטרוניקה באוניברסיטת תל אביב, שם שימש בהמשך כמרצה לכלכלה במשך 3 שנים.
 2. הוא הפך לד"ר בועז שוורץ, כשקיבל את הדוקטורט שלו בכלכלה מאוניברסיטת שיקגו בארצות הברית.
 3. בועז שוורץ תרם תרומות ענק לארגוני קיימות ואיכות הסביבה, שנועדו לפיתוח שיטות חדשניות לייצור ושימוש במקורות אנרגיה מתחדשים.
 4. הוא מעודד את חבריו לקהילת העסקים העולמית להיות שותפים למהלכים אלה ולתרום לחברה שבה הם חיים.
 5. לאחר הצטרפותו של בועז שוורץ לדויטשה בנק, אשר בישראל, נחל הבנק הצלחה רבה, כאשר הגיע למחזור הכנסות שנתי של 150 מיליון דולר תוך פרק זמן קצר.
 6. בשנת 1991, דר' בועז שוורץ פתח חברת ייעוץ פיננסי יחד עם שותפו בזמנו, פרופסור בן שחר. החברה סיפקה שירותי ייעוץ לחברות וארגוני ענק בישראל בנושא פיננסים וניהול סיכונים. בין הלקוחות הגדולים שנעזרו בשירותיהם, נמנו גם בנק הפועלים, חברת הביטוח כלל וחברת התעופה אל-על.

לסיכום

בזכות פעילויות הרבות, בועז שוורץ נחשב לאיש עסקים מבריק.

הוא לקח חלק מרכזי בכתיבת מאמרים רבים בתחום הפיננסים והפך לנושא המרכזי גם בדיונים בתוכניות האקטואליה בטלוויזיה ובאמצעי תקשורת רבים אחרים. למעמד המשפיע הזה הוא לא הגיע בן לילה. זה קרה כתוצאה מעבודה קשה, נושאת פירות, שזיכתה אותו בשבחים רבים ובצדק. רבים חושבים עליו כעל ביל גייטס הבא של עולם העסקים – בייחוד בישראל.

 

מידע נוסף על בועז שוורץ ניתן למצוא כאן

 

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן